Varyap Plaza fiyatları! 218 bin TL'ye!


 Varyap Plaza fiyatları! 218 bin TL'ye!

Varyap imzası ile Pendik'te inşa edilen 216 ofis ve 62 dükkanlı bir proje olan Varyap Plaza fiyatları 218 bin TL'den başlıyor...



Varyap Plaza, Pendik'te Varyap imzası ile inşa ediliyor. Toplam 278 ticari birimden oluşan projede, 216 ofis ve 62 dükkan bulunuyor. 


9 katlı tek blokta yükselen Varyap Plaza fiyatları haberimizin içinde yer alıyor. 


Anahtar teslimlerinin Haziran'da gerçekleştirileceği Varyap Plaza'nın 44 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor. Projede ayrıca 3 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alan bulunuyor. 


Pendik'te inşa edilen Varyap Plaza'daki ofislerin büyüklükleri 60 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor. Varyap Plaza fiyatları 218 bin TL'den başlıyor.


Varyap Plaza'da yüzde 70 peşinat verildiğinde 24 ay için vade yapılabiliyor. Yüzde 40 ya da yüzde 70 peşinata 18 ay vade de yapılabiliyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak için de yüzde 25 peşinat ödeniyor, yüzde 25'i Varyap finans bünyesinde ödeniyor, yüzde 50'si için de banka kredisi kullanılabiliyor.


Bankalar, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, lojistik ve kargo şirketleri, mali ve gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar gibi bir çok meslek grubu için ofis seçeneği sunan Varyap Plaza Pendik'te Barış Caddesi Esenyalı mahallesi Uygar sokakta yer alıyor.


Tuzla Tersanelerine ve Tuzla'da hayata geçecek olan Yeni Şehir projesine yakın mesafede konumlandırılan Varyap Plaza, Tuzla'daki yat tersanesine de yakın mesafede inşa ediliyor. 


Barış Caddesi

Esenyalı mahallesi Uygar sokak

PENDİK/İSTANBUL


444 54 56

www.varyapplaza.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com






varyap plaza fiyat , varyap plaza fiyatlar , varyap plaza nerede , varyap plaza adres , varyap plaza iletişim , varyap plaza teslim ,