TriadPark'ta 175 bin TL'ye! Kampanya uzatıldı!

TriadPark'ta 175 bin TL'ye! Kampanya uzatıldı!

Sancaktepe'de hayata geçirilen TriadPark projesinde fiyatlar 175 bin TL'den başlıyor


TriadPark'da konut fiyatlarındaki kampanya süresi uzatıldı. Kısa bir süre için fiyatların 175 bin TL'den başlatıldığı projede herhangi bir fiyat değişimi yapılmadı. 175 bin TL'den başlayan konutlar maksimum 370 bin TL'ye satılıyor.

Hisar Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen TriadPark projesi katlı 12 blok ve 272 konut ve 25 dükkândan oluşuyor.

25 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede alanları 88 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak 11 farklı tipte yer alıyor.

TriadPark, TEM otoyoluna 2 dakika, Kadıköy, Üsküdar ve her iki köprüye 15 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 dakika ve Ümraniye'deki birçok alışveriş merkezine ise sadece 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

Sosyal tesislere geniş yer ayrılan projede, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkı ile masa tenisi, bilardo salonu, basketbol ve voleybol sahaları, fitness center, buhar odası, sauna ve solaryum bulunuyor. TriadPark, profesyonel güvenlik elemanları ve kameralı güvenlik sistemleri ile 7 gün 24 saat korunuyor.

TriadPark'ta 2008 Şubat'tan bu yana yaşam devam ediyor.
www.triadpark.com

[email protected]

Projeden görüntüler için tıklayınız...