TOKİ Kütahya Altıntaş 4. ve 5. Etap başvuruları!


TOKİ Kütahya Altıntaş 4. ve 5. Etap başvuruları!

TOKİ Kütahya Altıntaş 4. ve 5. Etap başvuruları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Projedeki 187 adet konut açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 187 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 22 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında açık satışa sunulacak.


2+1 dairelerden oluşan projede 22 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında satışlar yapılacak. Satış Yapılacak Banka Şubesi: TC. Ziraat Bankası AŞ. Sadece Temerküz Şube olacak. 

 

Net Alan 58.27 metrekare olan projede fiyatlar 104.370,47 TL İle 132.465,97 TL arasında farklılık gösteriyor. Taksit ödemeleri 347,90 TL'den başlıyor.Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.


Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;

- T.C. vatandaşı olması,

- Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,

- Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)

- Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

- Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4.500TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki

çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 4.500TL olması gerekmektedir.)TOKİ Kütahya Altıntaş 4. ve 5. Etap , TOKİ Kütahya Altıntaş 4. ve 5. Etap fiyat , Kütahya Altıntaş başvuru ,