TOKİ Konya Meram Gödene işyeri satışı 2018!


TOKİ Konya Meram Gödene işyeri satışı 2018!

TOKİ Konya Meram Gödene Mahallesi İşyerleri açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Konya Meram Gödene 804 Konut Projesinde yer alan 15 adet işyeri; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satılıyor.TOKİ Konya Meram Gödene projesinde taşınmazların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülecek.


TOKİ Konya Meram Gödene'de  işyerlerinin başvuruları, 06 Nisan 2018 - 29 Haziran 2018 tarihleri arasında anılan bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.


İşyeri seçimini yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 120 ay vade uygulaması çerçevesinde peşinatlarını /peşin ödemesini ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, dikkate alınarak İdarece belirlenecek oranda artırılacaktır. İlk taksit ödeme tarihi Sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Temmuz 2018 tarihinden itibaren başlatılacaktır. Satış fiyatları için tıklayın
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Konya Meram Gödene işyeri satışı , Konya Meram satılık işyeri , Meram TOKİ işyeri satış duyurusu ,