TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu isim listesi 2017!


TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu isim listesi 2017!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu isim listesi 2017 haberimizde yer alıyor. Projede kura çekimi bugün saat 10:00'da gerçekleştirildi.Toplamda 122 konuttan meydana gelen projede kura çekimi bugün  saat 10:00'da yapıldı. Konut fiyatlarının 111 bin 214 TL ile 133 bin 889 TL arasında değiştiği projede aylık taksit ödemeleri 543,71 TL'den başlıyor. TOKİ Kayseri Mimarsinan Konutları'nda kuralar bu sabah saat 10:00’da Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde çekildi. TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu isim listesi 2017!

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura sonucu isim listesi 2017 için tıklayın

  

 KURA ÇEKİLİŞİ :

1. Diğer başvuru sahipleri, İdaremiz genel uygulamalarında olduğu üzere başvuru sayısına göre gerektiği takdirde kura ile belirlenecektir.

2. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 14 Kasım 2017 tarihinden itibaren, konut satın alma hakkı kazanan ancak sözleşme imzalamayan asil alıcılar başvuru bedellerini 27 Kasım 2017 tarihinden itibaren, yedek alıcılar ise 01 Aralık 2017 tarihinden itibaren, T.C Ziraat Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecektir.Konut Alma hakkı ve Konut Belirleme kurasında;

• Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecektir.

• Kura sırasında 60 adet yedek alıcı belirlenecektir.

• Satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olması durumunda kura çekilişi yapılmayacaktır. Başvuru şartlarını sağladıklarını kanıtlayarak hak sahibi olanlar kategorilerinin önceliğine ve başvuru sıralamasına göre İdarenin hazırlayacağı ve ilan edeceği program doğrultusunda konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini İdarenin kullanıma açacağı bloklar arasından gerçekleştireceklerdir.ASİL HAK SAHİPLERİ SÖZLEŞME İMZALAMA TARİHLERİ:

Asil hak sahipleri 17-24 Kasım 2017 tarihleri arasında sözleşme imzalama işlemlerini T.C Ziraat Bankası Beyazşehir şubesinde gerçekleştireceklerdir. 


Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş (konut değişikliği) yapabileceklerdir. 
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Kayseri kuraTOKİ Kayseri Mimarsinan , Kayseri TOKİ kura sonucu , TOKİ Mimarsinan kura sonucu açıklandı mı ,