TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille AGG sözleşme tarihi!


 TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille AGG sözleşme tarihi!

TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille projesinde 200 adet alt gelir grubu konut için 107 hak sahibi sözleşme imzalama işlemleri bugün başlıyor...Karabük Safranbolu Kirkille 579 adet konut projesinde satıştaki 200 adet Alt Gelir Grubu Konut için, 09 - 20 Ekim 2017 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş.’nin Karabük Şubeleri aracılığı ile başvurular alındı. 


TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille projesi alt gelir grubu kapsamında hayata geçirilen 200 adet konut sözleşme imzalama işlemleri bugün başlıyor. 


200 adet alt gelir grubu konut için 107 hak sahibi sözleşme imzalama işlemlerini, ilan edilen program doğrultusunda, 02 – 09 Kasım 2017 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Safranbolu Şubesinde Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir.


Ayrıca;

1.Hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.

2.Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.


 


 Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille AGG sözleşme tarihi , Karabük TOKİ sözleşmesi ,