TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir başvuruları bugün başlıyor!


 TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir başvuruları bugün başlıyor!

22 Aralık 2017 tarihine kadar başvuruları kabul edilecek olan Aksaray Merkez Zafer Mahallesi Konut Projesi kapsamında başvurular bugün başlıyor..



Aksaray Merkez Zafer Mahallesi Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından inşa ettirilen 42 adet konut için başvurular bugün itibari ile başlıyor.


22 Aralık 2017 tarihine kadar başvuruları kabul edilecek olan projede başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ nin tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 


3+1 dairelerin bulunduğu TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir projesinde kura çekimi 3 Ocak 2018 tarihinde yapılacak. Konutların teslim süresi, Sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi, İdarece belirlenecek ve ilan edilecek program dahilinde gerçekleştirilecek. 


TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir Grubu projesinde en düşük konut bedeli 167 bin 77 TL olarak belirlenirken, en yüksek konut bedeli 198 bin 819 TL'den başlıyor.

 

 



Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Aksaray kura



TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir başvuruları , TOKİ Aksaray Zafer Mahallesi Orta Gelir başvuru tarihleri 2017 , Aksaray Zafer Mahallesi toki kura çekilişi ,

Hemen Teslim 4 proje