Dede Yıldırım 2. etap TOKİ inşaatını gezdi!


Dede Yıldırım 2. etap TOKİ inşaatını gezdi!

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, ilçede yapımı devam eden 2. etap TOKİ inşaatlarını inceledi. Yılıdırım, incelemelerin ardından, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Keskin Belediyesinin konut sorununu çözmek için TOKİ 2. etap projesinin yapımına başlandığını söyledi.Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, ilçede yapımı devam eden 2. etap TOKİ inşaatlarını inceledi.


Yılıdırım, incelemelerin ardından, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Keskin Belediyesinin konut sorununu çözmek için TOKİ 2. etap projesinin yapımına başlandığını söyledi.


126 adet konutun çalışmalarının yüzde 80'inin tamamlandığını vurgulayan Yıldırım, "2017 yılı Mayıs ayı içinde hak sahipleri evlerine kavuşacaklar. İlçenin konut ihtiyacının fazla olduğunu, ilçemize yeni açılan kapalı ve açık cezaevi personelinin ilçede ikamet etmeleri için acilen TOKİ binalarının yapımı için büyük gayret sarf ettik. 2017 yılı içinde 2. etap binaları bitecek. 3. etap için yeni arsa tahsisi ve imar planı yapımına bunların bitiminde başlayacağız. 400 konut olması için çalışıyoruz. Bu yıl ilçeye doğal gaz getirmek için gerekli çalışmaları da yapıyoruz. İlçenin makus kaderini değiştirmek için büyük çaba gösteriyoruz." diye konuştu.


AA

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, Yeni konut projeleriDede yıldırım kimdir , keskin belediyesi toki , keskin belediyesi toki projesi , keskin belediyesi Dede yıldırım , keskin belediyesi toki projesi son durum ,