Bursalı emekliler TOKİ'ye konut talebinde bulundu!


Bursalı emekliler TOKİ'ye konut talebinde bulundu!

Bursa’da bir araya gelen bin 200 emekli, TOKİ’nin kendileri için ev yapmasını talep etti. Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret eden Türkiye Emekliler Derneği Nilüfer Şubesi üyeleri, ev sahibi olmak için bir 200 kişilik dilekçeyi Karaloğlu’na sundu.Bursa’da bir araya gelen bin 200 emekli, TOKİ’nin kendileri için ev yapmasını talep etti.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret eden Türkiye Emekliler Derneği Nilüfer Şubesi üyeleri, ev sahibi olmak için bir 200 kişilik dilekçeyi Karaloğlu’na sundu. Gelişen teknoloji ile birlikte emeklilerin sıkıntılarının da arttığını ifade eden Vali Karaloğlu, “Emekliye her zaman kapımız açık. Onların ne gibi sıkıntılar çektiğini biliyoruz. Ev konusunda müracaat formunu göndereceğiz. Evi olmayan arkadaşların kira öder gibi ev sahibi olmalarını arzu ediyoruz. Bunun için en kısa sürede gerekenin yapılacağına inanıyorum” dedi.


Dilekçelerini Karanloğlu’na sunan Nilüfer Şubesi Başkanı Kenan Pars, Vali Karaloğlu’nun Van’da yapmış olduğu  TOKİ  çalışmalarını takdir ettiklerini söyledi. Pars, “Bursa’da da valimizin bizim yanımızda olacağına inanıyorum. Bin 200 müracaat topladık. İlk evi olmayanlar, daha sonra kura çekimi ile diğer üyelerin faydalanmasını sağlayacağız” diye konuştu.


Pars, Bursa’da 400 binin üzerinde emekli olduğunu, bütün emeklilerin bir çatı altında toplanmasının faydalı olacağını dile getirdi.


MilliyetÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016bursalı emekliler toki konut talebi , toki konut talebi bursalı emekliler , bursada emekliler tokiden konut mu istedi , toki bursa projeleri ,