Sinpaş Altınoran'da home officeler satışa çıktı!


Sinpaş Altınoran'da home officeler satışa çıktı!

Ankara'nın en büyük projesi Altınoran'da satışlar devam ediyor. Son dönemde yaşam tarzı olduğu kadar gayrimenkul yatırımlarında da ön sıralara yükselen home office'lerin, Altınoran kulelerinde ön taleple satışına başlandı.
Sinpaş Yapı tarafından 1 milyon 850 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen Ankara'nın en büyük projesi Altınoran'da satışlar devam ediyor. Son dönemde yaşam tarzı olduğu kadar gayrimenkul yatırımlarında da ön sıralara yükselen home office'lerin, Altınoran kulelerinde ön taleple satışına başlandı. 


Yeni trend buçuklu kullanımların da yer aldığı Altınoran kulelerinde 1+1'den 5,5+1'e, 81 metrekareden 433 metrekareye kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. Banka kredisine uygun konut ve ofisler için, ayrıca şirket tarafından 48 ay vadeli kredi kullanım imkânı da sunuluyor. 


Sabahsinpaş altınoran , Sinpaş Altınoran fiyat , Sinpaş Altınoran home office , Sinpaş Altınoran home office satışları , sinpaş ankara projeleri , sinpaş altınoran fiyat listesi , sinpaş altınoran ne zaman teslim , altınoran ankara projesi , sinpaş altınoran daire fiyatları ,