30 / 05 / 2024

Sınırların dışında bir tasarım: Royal Marin!

Sınırların dışında bir tasarım: Royal Marin!

Keşfetme merakıyla başlayan bir yolculuk, yeni nesil mimari anlayış ve sınırların dışında bir tasarım… Royal Group, tüm bu özellikleri tek bir projede birleştiriyor ve kalıplara ve alışılmış düzene meydan okuyor. Royal Group, Royal Marin Business Center ile iş dünyasının dümenini Kartal’a kırıyor.


İmza attığı projelerle Kartal’da özel bir konuma sahip olan ve kalıpların dışında çizgisiyle fark yaratan Royal Group, yepyeni bir konseptle iş dünyasına yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Bembeyaz lüks bir yatı andıran mimari çizgisi ve ayrıcalıklı özellikleriyle Royal Marin Business Center ile iş dünyasının rotasını Kartal’a çeviriyor.


‘Üstün standart ve yüksek gusto’ anlayışıyla diğer business center projelerinden ayrılan Royal Marin Business Center, son teknolojiyle donatılmış iç tasarımıyla da dinamik bir merkez haline dönüşüyor.


Üstün teknolojik özelliklerle modern çağın yeni merkezi!


Modern mimari çizgisine eşlik eden yenilikçi özellikleriyle iş yaşamının dümenini Kartal’a çeviren Royal Marin Business Center, yapılara prestij katan detaylarıyla da iş dünyasının yeni buluşma noktası haline geliyor.


Modern mimarinin önemli temsilcilerinden olan Royal Group, çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren teknolojik özellikleriyle değişen global düzen içindeki yerini sağlamlaştırıyor. Her detayıyla fark yaratan Royal Marin Business Center’ın en dikkat çeken özelliği ise dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılıyor olması. Konumu itibariyle D100 karayolu üzerinde bulunan Royal Marin Business Center, bu teknoloji ile D100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek ofislerdeki konfor düzeyi bir kat daha artıyor.


Alışılmış ofis düzenini yerle bir eden bir mimari anlayış…

Yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alana inşa edilen Royal Marin Business Center, 51 metre yüksekliği ve 28 metre genişliğiyle devasa bir yatı andıran mimarisiyle yepyeni bir iş merkezi tanımı yapıyor. 


Zemin katta bulunan toplantı salonları ve otoparkların olduğu iki katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 katı bulunuyor. Katların tavan yükseklikleri zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak tasarlanan Royal Marin Business Center, toplamda 7.000 metrekare kullanım alanı sağlıyor.


Tüm bunlara ek olarak Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.


Zengin ulaşım ağıyla çevrili ayrıcalıklı bir konum…


Söz konusu iş merkezleri olduğunda şehrin yaşayan ve en dinamik lokasyonlarında olması beklenir. Yol haritasını bu düşünceyle belirleyen Royal Group, Kartal’ın en önemli noktası D100 karayolu üzerinde yapılandırdığı Royal Marin Business Center ile şehrin yeni gözde merkezinde yükseliyor.

Kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alan Royal Marin Business Center’ın hemen bitişiğindeki metro istasyonu ile büyük ulaşım avantajları mevcut. Aynı zamanda sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşılan Royal Marine Business Center daha şimdiden bölgenin iş hayatına renk katmaya aday görünüyor.


Güven ve kalite Royal Marin Business Center’da hayat buluyor!

Her projesiyle prestij ve yüksek standartları bir araya getirerek elit inşaat projelerine hayat veren Royal Group, Business Center ile de aynı kalitesini sürdürüyor. Üstün teknolojik donanımıyla iş yaşamına kalite ve güven katarken ulusal ve uluslararası yatırımcıların ise yeni cazibe merkezi haline dönüşüyor.


www.royalgroup.com.trÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler