Rings İstanbul Exclusive! Banka yok, faiz yok!


Rings İstanbul Exclusive! Banka yok, faiz yok!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Rings İstanbul Exclusive projesinde banka yok faiz yok. İçinde Bilfen Okulları'nın yer aldığı projede 60 aya kadar vade yapılıyor...Selin Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği projesi, Rings İstanbul projesinde satış süreci devam ediyor. İçinde Rings AVM ve Bilfen Koleji'nin yer aldığı projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Bankasız ve faizsiz daire sahibi olmak isteyenler için doğru adres olan Rings İstanbul Exclusive projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 3+2 dubleks, 4+2 dubleks ve  5+2 dubleks olmak üzere 1.500 daire bulunuyor.


Rings İstanbul'da kat bahçeleri, teraslar, restoranlar, yüzme havuzu, fitness center, spa, tenis kortları, futbol sahaları, voleybol sahaları, basketbol sahaları, mini golf sahası, squash alanı ve güvenlik hizmetler sunuluyor.


Rings İstanbul Exclusive projesinde 60 aya kadar vade yapıldığı şöyle ödeme yapılıyor; 1+1 daireler için 1.947 TL, 3+1 daireler için 3.437 TL, 4,5+1 daireler için ise 5 bin 453 TL.


Rings İstanbul nerede?

Adres: Akpınar Mah. Kanuni Cad. No:6 34885, Sancaktepe İstanbul / Türkiye


Rings İstanbul iletişim

Telefon: 444 86 00 

Web Adresi: www.ringsistanbul.com

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Rings İstanbul Exclusive , Rings İstanbul Exclusive projesi , rings istanbul nerede , Rings İstanbul teslim , Rings İstanbul satılık , rings istanbul ödeme planı , rings istanbul kampanya ,