İ Tower Bomonti fiyatları! Metrekaresi 5 bin 900 dolar!


 İ Tower Bomonti fiyatları! Metrekaresi 5 bin 900 dolar!

29 katlı tek Bloktan meydana gelen ve Fer Yapı ile Sinpaş imzası tarafından hayta geçirilen İ Tower Bomonti fiyatları na göre projede yer alan ofislerin metrekaresi 5 bin 900 dolardan başlıyor...İ Tower Bomonti fiyatları haberimizde yer alıyor. Proje, İstanbul Şişli'de Fer Yapı ve Sinpaş ortaklığı ile yükseliyor. 


29 katlı tek bloktan oluşan İ Tower Bomonti projesinde yer alan ofisler 60 metrekare, 120 metrekare, 180 metrekare ve 300 metrekare olarak konumlandırılıyor.


Projede; güvenlik, concierge, toplantı odaları, spor merkezi, vale parking, VIP Lounge ve back Office gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Projeden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi imkanından yararlanabiliyor. İstenildiği taktirde firma bünyesindeki ödeme koşullarından da yararlanılabiliyor.


İ Tower Bomonti projesi, Tago Mimarlık'tan Tatsuya Yamamoto ve Gökhan Aktan Altuğ tarafından tasarlanıyor.


Nisan ayında teslimlerinin gerçekleştirileceği İ Tower Bomonti projesi, Nişantaşı’na 10 dakika, Mecidiyeköy'e 5 dakika Taksim'e 7 dakika, Beşiktaş'a ise 4 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.0212 230 24 24

www.itowerbomonti.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

İ Tower Bomonti , i tower bomonti kiralık , i tower bomonti fiyat , i tower bomonti fiyatlar , i tower bomonti satılık , İ Tower Bomonti nerede ,