Geri dönüşümü yüksek yatırım Çağlayan Bumerang!


 Geri dönüşümü yüksek yatırım Çağlayan Bumerang!

Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!

Ofis projesi olarak hayata geçirilen ve Çağlayan'da inşa edilen Çağlayan Bumerang geri dönüşümü yüksek yatırım olarak inşa ediliyor...Çağlayan Bumerang projesi İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da hayata geçiriliyor. Dap Yapı'nın inşa ettiği Çağlayan Bumerang projesi ofis projesi olarak konumlandırılıyor. Projede bulunan ofislerin büyüklükleri 68 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. 


8 katlı olarak tasarlanan Çağlayan Bumerang projesi 80 adet ofis ve 15 adet dükkan olmak üzere toplam 95 adet bağımsız bölümden meydana geliyor.


Satış rekorlarının kırıldığı Z Ofis projesinin hemen yan tarafında inşa edilen Çağlayan Bumerang 12 bin metrekare inşaat alanına sahip. projede bir çok sosyal olanak bulunuyor. 


Çağlayan Bumerang nerede?


Dap Bumerang Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın mesafede yer alıyor.


Çağlayan Bumerang fiyatlar ına göre projedeki ofisler 510 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.


Çağlayan Bumerang iletişim;


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

çağlayan bumerang , çağlayan bumerang fiyat , çağlayan bumerang fiyatlar , çağlayan bumerang fiyatları , çağlayan bumerang nerede , çağlayan bumerang iletişim , çağlayan bumerang ulaşım , çağlayan bumerang telefon , çağlayan bumerang web , çağlayan bumerang ödemeleri , çağlayan bumerang ödeme planı , dap çağlayan bumerang ,