Esenpark Plaza'da 140 bin liraya!


 Esenpark Plaza'da 140 bin liraya!

İstanbul Esenyurt'ta BTC İnşaat ve MG Proje ortaklığı ile hayata geçirilen Esenpark Plaza'da 140 bin liraya...Esenpark Plaza, BTC İnşaat ve MG Proje tarafından inşa ediliyor. İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Esenpark Plaza 6 katlı 2 bloktan meydana geliyor. 2 bin 770 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Esenpark Plaza projesi 20 mağaza ve 48 ofisten oluşuyor. 


Projedeki ofislerin büyüklükleri 72 metrekare ile 87 metrekare arasında değişirken, mağaza büyüklükleri 141 metrekare ile 2 bin 500 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.


Projede; kapalı otopark, çift asansör, yangın söndürme sistemi, güvenlik sistemi ve daha bir çok sosyal olanak bulunuyor.


Teslimlerinin 18 ay sonra yapılacağı Esenpark Plaza fiyatları 140 bin TL'den başlıyor. Projede, Projede banka kredisi kullanılabildiği gibi firma bünyesinde yer alan ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Esenpark Plaza'da yüzde 15 peşinat ödendiği taktirde geri kalan tutar 40 ay vade imkanının yararlanılabiliyor.


Esenpark Plaza iletişim;


Esenpark Plaza Web adresi: www.esenparkplaza.com

Esenpark Plaza Telefon: 0212 852 65 55


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Esenpark Plaza , Esenpark Plaza fiyat , Esenpark Plaza fiyatları , esenpark plaza fiyat listesi , Esenpark Plaza telefon , esenpark plaza web , esenyurt Esenpark Plaza , Esenpark Plaza esenyurt , esenyurt satılık ofis , esenyurt satyılık mağaza ,