Bumerang 'taki yatırımınız 10 yılda kendini amorti ediyor!


 Bumerang 'taki yatırımınız 10 yılda kendini amorti ediyor!

Dap Yapı'nın Çağlayan'da inşa ettiği ofis projesi olan Bumerang 'ta yatırımınız 10 yılda kendini amorti ediyor...İstanbul Avrupa Yakası'nın ulaşım açısından en avantajlı bölgelerinden biri olan Çağlayan'da Dap Yapı tarafından inşa edilen Bumerang 'ta yatırımınız 10 yılda kendini amorti ediyor. Geçtiğimiz yılın sonunda lansmanının yapıldığı ve lansmanının yapıldığından 3 hafta sonra satışlarının tamamlanarak çok büyük bir satış başarısının yakalandığı Çağlayan Z Ofis projesinin hemen yan tarafında inşa edilen Çağlayan Bumerang Ofis projesi Bumerang şeklinde inşa ediliyor. 


Genellikle akasya ve okaliptus gibi sert ağaçlardan yapılan ve eski Mısırlılar'ın silahı olarak kullanılan yassı bir kesite sahip eğri bir sopa olan Bumerang şimdi ofis mimarisi ile dikkat çekiyor.


Dap Bumerang projesi 80 adet ofis ve 15 adet dükkan olmak üzere toplam 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor.


Dap Bumerang ulaşım!


Dap Bumerang ulaşım bilgilerine göre projeye 444 33 39 numaralı telefondan ulaşıalbiliyor.


12 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Dap Bumerang projesi ofis projesi olarak konumlandırılıyor. Projedeki ofislerin büyüklükleri 68 metrekare ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 8 katlı olarak yükseliyor.


Dap Bumerang fiyatları!


Dap Bumerang fiyatları 510 bin liradan başlıyor.


Dap Bumerang nerede?


Kâğıthane-Taksim arası 5 dakika uzaklıkta yer alan Bumerang Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın mesafede yer alıyor.


Dap Bumerang iletişim!


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

dap bumerang , dap bumerang fiyat , dap bumerang fiyatlar , dap bumerang fiyatları , dap bumerang nerede , dap bumerang iletişim , dap bumerang ulaşım , dap bumerang teslim , dap bumerang teslimleri , dap bumerang ne zaman teslim , dap bumerang ödemeleri , dap bumerang telefon ,