Bizim Evler 6 cadde mağaza fiyatları!


Bizim Evler 6 cadde mağaza fiyatları!

Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde yer alan 160 cadde mağazasını satışa sundu. İşte Bizim Evler 6 cadde mağaza fiyatları...Bakırköy'de yarın Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde yer alan 160 cadde mağazasını satışa sundu. Ispartakule'nin merkezinde konumlanan cadde mağazaları Bizim Çarşı markasıyla tanıtıldı. Mağazaların başlangıç fiyatları 450 bin TL olarak belirlendi. Bizim Çarşı markasıyla lanse edilen mağazalar 45 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 

İnşaat yükseliyor 2013'ün son çeyreğinde çalışmalarına başlanan Bizim Evler 6'da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 120 bin metrekarelik arsa üzerinde 1600 dairelik bir proje olarak inşa edilen Bizim Evler 6'nın 2016 yılında tamamlanması hedefleniyor. 

160 adet işyeri, ticari üniteler, sosyal tesisler, okul ve site çarşısının da bulunduğu Bizim Evler 6'da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1'den oluşan geniş daire seçenekleri sunuluyor. 

Erken teslim müjdesi İhlas Yapı, Ispartakule'de inşa ettiği Bizim Evler 5 projesi için erken teslim müjdesi verdi. 10 blokta 710 daireden oluşan Bizim Evler 5'te, okul tatilinde yerleşme konforu sağlayabilmek için evler sahiplerine erken tesprojesiyle birlikte Ispartakule'de Bizim Evler markası ile toplam 3 bin 500 konut inşa etmiş olduk. 

Şu anda, 2013 yılının sonunda yapımına başladığımız Bizim Ever 6 projemize odaklanmış durumdayız. Ayrıca, yeni projeler için bölgede yeni arsalara bakıyoruz.  İstanbul  'un Anadolu yakasında da projeler yapmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

 

OTOPARK YER ALTINDA 

Araç trafiğinin tamamen yer altına alındığı proje, geniş yeşil alan düzenlemeleriyle huzurlu ve sakin bir alan vadediyor. 

Projede, 67 bin metrekarelik alanda 7 bin 400 ağaç, 23 bin 500 süs bitkisi, 32 bin metrekare çim alan ve 3 bin 640 metrekareye yayılan yapay göletler bulunuyor. Kapalı yüzme havuzlan, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, basketbol, tenis, futbol ve voleybol sahaları, site sakinlerine geniş spor ve eğlence imkanı sunuyor. 


Milliyet EmlakÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriBizim Evler 6 cadde mağazaları , Bizim Evler 6 cadde mağazaları fiyatları , Bizim Evler 6 dükkan fiyatları , Bizim Evler 6 mağaza fiyatları ,