Axis AVM nerede?


 Axis AVM nerede?

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

Sur Yapı ve Hayat Holding inşası ile bugün saat 10.00'da açılışının yapıldığı ve içinde bir çok markayı barındıran Axis AVM nerede?Axis AVM nerede sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Proje, 250 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Toplamda 110 perakende mağazası bulunan ve bir çok markanın da içinde bulunduğu Axis AVM'de 150 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. 


15 farklı gıda markasının içinde bulunduğu alışveriş merkezinde bir çok tekstil ve eğlence alanları da yer alıyor. Projede; 2 bin metrekarelik Playland çocuk oyun alanı ve 1300 metrekare alana sahip blowling salonu bulunuyor.


Axis AVM nerede?


Axis AVM nerede sorusuna göre proje, Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa ediliyor. Axis AVM, Mecidiyeköy’e 5 dakika, Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakika mesafede yer alıyor.


70 bin 240 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Axis AVM, Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor.


Axis AVM iletişim;


Axis AVM adres; Cendere Caddesi Üzeri Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Yanı Kağıthane/İstanbul


Axis AVM Telefon: 444 57 87


Axis AVM Web Adresi: www.suryapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

axis avm , axis avm nerede , axis avm iletişim , axis avm ulaşım , axis avm adres , Axis AVM telefon , axis avm irtibat , axis avm kağıthane , kağıthane Axis AVM , kağıthane axis avm kiralık ofis , kağıthane axis avm kiralık , kağıthane axis avm kiralık dükkan ,