Axis AVM Kağıthane!


 Axis AVM Kağıthane!

300 milyon lira ciro beklenilen ve bugün açılışı yapılan Axis AVM Kağıthane projesi detayları...Axis AVM Kağıthane projesi, Sur Yapı ve Hayat Holding tarafından inşa ediliyor. 110 perakende mağazasından meydana gelen ve 250 milyon dolar yatırım bedeli bulunan Axis AVM Kağıthane projesi ulaşım açısından çok avantajlı bir noktada yer alıyor. 


Kiralanabilir alanının 150 bin metrekare olduğu Axis AVM Kağıthane projesinin yılda 6 milyon ziyaretçiyi ağırlayacak. 


Axis AVM Kağıthane nerede?


Proje, Kağıthane Cendere yolu üzerinde inşa ediliyor. Axis AVM Kağıthane projesi,  Mecidiyeköy’e 5 dakikalık, Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.


Projede çok sayıda aracın bırakılabileceği kapalı ve açık otoparklar bulunuyor. Axis AVM Kağıthane projesinde yeme, içme ve eğlence alanları yer alıyor. Projede ayrıca; 2 bin metrekarelik Playland çocuk oyun alanı ve 1300 metrekare alana sahip blowling salonu bulunuyor.


Axis AVM iletişim;


Axis AVM adres; Cendere Caddesi Üzeri Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Yanı Kağıthane/İstanbul

Axis AVM Telefon: 444 57 87

Axis AVM Web Adresi: www.suryapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

axis avm , axis avm kağıthane , axis avm kağıthane kiralık , axis avm kağıthane kiralık ofis , axis avm kağıthane fiyat , axis avm kağıthane fiyatlar , axis avm kağıthane fiyatları , axis avm kağıthane nerede , axis avm kağıthane iletişim , axis avm kağıthane ulaşım , axis avm kağıthane telefon , axis avm kağıthane istibat ,