Anatolium Marmara'nın ilk görselleri!


Anatolium Marmara'nın ilk görselleri!

Ofis ve AVM konseptiyle yükselecek proje 45 katlı olarak tasarlandı. Anatolium Marmara projesi 40 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Proje 360 derece seyir terası ile 2 bin 500 çalışana hizmet verecek.İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal Soğanlık'ta Maya İnşaat  ve Yılsan Holding İş Ortaklığı'nın hayata geçireceği ofis-home ofis konseptindeki projesinin adı  Anatolium Marmara  oldu.


Maya İnşaat ve Yılsan Holding İş Ortaklığı tarafından  Kartal Soğanlık'ta inşa edilen ofis-home ofis konseptindeki projesinin adı Anatolium Marmara oldu. Anatolium Marmara projesinde İKEA'nın Bayrampaşa ve Ümraniye'den sonra 3. mağazası yer alacak.


Anatolium Marmara


Ofis ve AVM konseptiyle yükselecek proje 45 katlı olarak tasarlandı. Anatolium Marmara projesi 40 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Proje 360 derece seyir terası ile 2 bin 500 çalışana hizmet verecek.


Anatolium Marmara


Toplam inşaat alanı  230 bin metrekare olan Anatolium Marmara projesinde 46 bin metrekare ofis-home ofis brüt alan, yaklaşık 60 bin metrekare brüt kiralanabilir alan bulunuyor. 


Anatolium Marmara'da 2 bin 500 araçlık otopark alanı planlandı. Home ofis ve ofisler deniz manzarasına sahip olduğu projede AVM kısmında kiralamalar MallExport tarafından yapılıyor. 


Anatolium Marmara AVM'de kafeler ve restoranlar, fast food, life style merkezi açık alan ve meydanlar, spa ve fitness merkezi, çocuk oyun merkezi, açık hava konser ve etkinlik alanları, sinema, alışveriş, teraslı keyif mekanları olacak.


Günlük 170 bin aracın geçtiği E-5 ve TEM sapağının kesiştiği yerde kalan Anatolium Marmara, TEM ve Sahil Yolunu bağlayan Cevizli veKartal kavşakları arasında bulunuyor.


Anatolium Marmara projesi; Kartal TEM-Sahil Yolu Kavşağı'na 2 dakika,  Kartal Merkez'e 4 dakika, Bostancı İskele'ye 10 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Caddebostan'a 15 dakika uzaklıkta.


Anatolium Marmara


Anatolium MarmaraAnatolium Marmara adres: Soğanlık Yeni Mah. Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Cad. Yılsan A.Ş. Apt. No: 72 Kartal-İstanbul


Tel:212 350 11 00 

Web: www.anatolium-marmara.com
Anatolium Marmara , Anatolium Marmara nerede , Anatolium Marmara projesi , 2016 Anatolium Marmara , , Anatolium Marmara adres ,

Hemen Teslim 4 proje