Terrace Mix'te lansmana özel fiyatlar 69 bin TL'den başlıyor!

 Terrace Mix'te lansmana özel fiyatlar 69 bin TL'den başlıyor!

Sektörde 48 yıldır insanlara doğru yaşam alanları sunan İnanlar, birikimlerini daha geniş kitlelere sunmak amacıyla butik sitelerden sonra şimdi geniş kitlelere de hizmet vermek adına İstanbul’un yükselen bölgesi Esenyurt’ ta yaşama mutluluk ve değer katacak...Terrace Mix, yaşamın en güzel karışımını sunmak üzere yükseliyor!


Terrace Mix, 30.12.2012 tarihli 6287 sayılı İBB başkanlık onayı ile avan projesi onaylanmış olup   buna müteakip Esenyurt Belediyesi’nden de 14 Aralık 2012  BOLGEDEKİ Son onayli imar planına gore de inşaat ruhsatı alınmış ve hızla  çalışmalara başlanmıştır.


Terrace Mix, Terrace konseptini, özgün mimarisi ve üstün kalitesiyle İstanbul’un gelecek vadeden ve hızla gelişmekte olan semti Esenyurt’a taşıyor!

 

Terrace Mix, Torium Alışveriş Merkezi’nin  hemen yanında  7 blokta 945 daireden ve 27 mağazadan oluşuyor.  Projede her ihtiyaca cevap verecek 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1  olmak üzere 4 farklı alternatifte daireler planlandı.

 

Lansmana özel 69.000 TL'den başlayan fiyatlar Terrace konseptini yaşamak isteyenlere özel!

 

2014 Ekim ayında  bitmesi planlanan Terrace Mix,  herkes için uygun geniş sosyal alanları, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, hamamı, saunası, çarşısı ile dopdolu bir yaşam karmasına sahip . Çocuklar için özel imkanlara sahip proje, ürettiği birçok çözüm alternatifleri ile çocukların rahatça ve güvenle sosyalleşebilmesini sağlıyor. Herkes için sunduğu farklı özellikler ve sosyal faaliyetlerle Terrace Mix, bekarlar, çiftler, çocuklu aileler, yaşlılar, çalışanlar, öğrenciler ve home-office daireleriyle evinden işini yürütebilecek  herkes için mutlu ve rahat bir yaşamın merkezi olacak. Terrace Mix’li olmak değerli bir avantaj sağlayacak.

 

Ayrıca E5’in yanıbaşındaki konumuyla, yaşamın her alanına ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşımı sağlıyor. Metrobüs durağına yürüme mesafesinde olması sayesinde üstelik araba kullanımını da zorunlu kılmıyor.

 

İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan projenin özelliklerini ve İnanlar için taşıdığı önemi şöyle açıklıyor: ‘Günümüzde bir evin yalnızca mimari açıdan estetik olması artık tek başına yeterli değil. İstanbul gibi kalabalık ve büyük bir metropolde zaman herkes için çok değerli. İnsanlar gayrimenkul satın alırken, alacakları konutun sosyal çevrelerine yakın, sosyal ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmasına büyük önem veriyorlar. Maksimum sosyalliği minimum zamana sığdırmaya çalışıyorlar. Terrace Mix, sahip olduğu sosyal imkanlar açısından tam da metropol insanları için tasarlanmış, kompakt ve özgün bir proje. Yanı başınızdaki , açık ve kapalı yüzme havuzları, ultra lüks hamam ve sauna, fitness center ve Mix Çarşı ile Terrace Mix’ te hiç boş vaktiniz olmayacak. Büyüyen İstanbul’un en fazla gelecek vadeden semti Esenyurt’ ta, Terrace klasiği; Terrace Mix. Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun,  doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımını sizler için hazırladık…

 

 

 Terrace Mix ile ilgili özel sunum ve detaylı bilgi almak isteyenlerin diledikleri zaman İnanlar satış ofisi’ ni ziyaret etmeleri ya da  444 2 002 ’den özel  randevu almaları mümkündür . Ayrıca ofis ziyareti yapma imkanı olmayan müşteriler için talep üzerine müşterinin arzu ettiği yerde tanıtım yapılmaktadır.