Spradon Vadi'de 147 bin TL! Şimdi al, Aralık 2013'te öde!


 Spradon Vadi'de 147 bin TL! Şimdi al, Aralık 2013'te öde!

Kuzu Grup tarafından inşa edilen Spradon Vadi'de “Şimdi Al, Aralık 2013’te Öde!” kampanyası...Kuzu Grup, herkes ev sahibi olsun diye hiç zam yapmadan ve kampanya şartlarını sabit tutarak bu bayram da bir ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu bayram da isteyen herkese uygun ödeme imkanı ve 147bin liradan başlayan fiyatlarla Spradon Vadi’de ev sahibi olma şansı bayram boyunca  devam edecek... Siz de %1 peşinatını şimdi, %75’ini banka kredisi ve kalan %24’ünü de Aralık 2013’de ödeyerek ev sahibi olmak istiyorsanız, biz bayramın ilk günü hariç diğer günler sizleri satış ofisimize bekliyor olacağız.

Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge’de 160.000 m2’lik inşaat alanı ve 42.000 m2’lik de arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern konut projesi SPRADON VADİ, yemyeşil doğası ve sunacağı cezbedici sosyal imkânları ile dikkat çekiyor. Adını, Bahçeşehir’inIspartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adıSPRADON’dan alan proje; 1037’si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların bulunacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.

 

Bir ressamın tablosunda yaşar gibi…

Huzuru evlerinde arayanların özellikle ilgisini çekecek birçok rahatlığın ve sosyal imkânın sunulduğu SPRADON VADİ’de yaşayanlar kendilerini bir ressamın fırçasından çıkmış tabloda yaşar gibi hissedecekler. Her SPRADON’lu %80’i yeşil tasarlanan VADİ’de ormanda yürüyüşe çıkıyormuş gibi hissedeceği yeşil yürüyüş alanları ve doğal atmosferi tamamlayan şelalerle muhteşem ve farklı bir dünyanın tadını çıkartırken; açık, kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları ve her daim zinde olmak için faydalanabileceğiFitness Center, Sauna ve Türk Hamamı imkânları ile de özel olma ayrıcalığıyla kendilerini hep tatildeymiş gibi hissedecekler...

 

İstediğiniz kadar misafir ağırlayın!

SPRADON’da misafirlerinizi ağırlamak da ayrı bir ayrıcalık olacak çünkü hiç bir zaman otopark sorunu yaşanmayacak… Projede her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve SPRADON VADİ misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak. Şık ve rahat tasarımlı dairelerde; Vanucci markalı mutfak ve banyo dolapları, Siemens marka ocak, fırın ve davlumbaz ve bulaşık makinesi, Artemis marka duş teknesi, Alurad havlupan, Hans Grohearmatürler, Duravit lavabo ve Vitra marka klozetler kullanılacak. Yangın, gaz alarmı, duman dedektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercomtesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak.

 

SPRADON VADİ’de ayrıcalıklar bitmiyor!

SPRADON VADİ içerisinde Türkiye’de ilk olan bir ayrıcalık daha sunulacak. SPRADON VADİ’li site sakinlerine hizmet vermesi amacı ile kurulacak olan “Sağlık Evi”nde görev alacak, ebe, hemşire ve sağlık görevlisi yılın 365 günü; hafta içi, hafta sonu, resmi ve bayram tatilleri de dâhil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunacak. Sağlık Evi’nde her türlü pansuman, küçük cerrahi müdahale, acil yardım uygulamaları, her türlü enjeksiyon, serum takılması, sünnet, yara tedavisi, aşılar, yanık tedavisi, gebelik testi, gebe izlem, bebek ve çocuk izlem, hemoglobin ölçümü (gebe izlemde kullanılmak üzere), evde hasta bakım hizmetleri, kulak lavajı (yıkama), kulak delme, sondalar, kataterler, tansiyon ölçümü ve şeker ölçümü gibi sağlık hizmetleri verilecek.

Su ve yeşili buluşturan SPRADON VADİ tüm cazibesi ve uygun fiyat politikası ile sizi bekliyor.

 

EditöreNot:

 

Toplam yatırım değeri 250 milyon TL.

 

Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan SPRADONVADİ’de 524 adet (1+1) ve 476 adet (2+1), 37 adet (3+1) ve (4+1) düz veya dubleks daire yer alacak. % 80’i yeşil tasarlanan vadide açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor. Oyunalanları, yürüyüş parkurları, Fitness Center, Sauna ve Türk hamamının da bulunacağı SPRADON’da otopark sorunu daolmayacak. Her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve SPRADON VADİ misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak. Şık ve rahat tasarımlı dairelerde; Vanucci markalı mutfak ve banyo dolapları,Siemens marka ocak, fırın ve davlumbaz ve bulaşık makinesi, Artemis marka duş teknesi, Alurad havlupan, Hans Grohearmatürler, Duravit lavabo ve Vitra marka klozetler kullanılacak. Yangın, gaz alarmı, duman dedektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercomtesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak. Su ve yeşili buluşturan SPRADON VADİ tüm cazibesi veuygun fiyat politikası ile sizi bekliyor.

 

Satıştaki konutların fiyatları:

Spradon Vadi’de 524 adet (1+1) ve476 adet (2+1), 37 adet (3+1) ve (4+1) düz veya dubleks daire yer alacak.

 

71 m2 (1+1) = 147.000 Bin TL den başlayan fiyatlarla.

 

73 m2 (1+1) = 170 Bin 500 TL den başlayan fiyatlarla.

 

105 m2 (2+1) = 240.000 Bin TL den başlayan fiyatlarla.

 

123 m2 (2+1) = 288.000 Bin TL den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Son güncel kampanya bilgileri:

 

Projede ev sahibi olmak isteyenlere%75’ini banka kredisi, %1’i peşin ve diğer kalanı %24’ü ise; Aralık 2013’te ödeme imkânı ile.


444 58 98

www.spradonvadi.com

Melek GÜNER

kuzu grup , kuzu grup spradon vadi , spradon vadi , spradon vadi nerede , spradon vadi fiyatları , spradon vadi fiyat listesi ,