Soyak Evostar'da 1 yıl sonra ödeme ile 107 bin TL'ye! 5 Eylül'e kadar!


 Soyak Evostar'da 1 yıl sonra ödeme ile 107 bin TL'ye! 5 Eylül'e kadar!

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde öncü projelere imza atan Soyak, Halkalı’da yer alan Soyak Evostar ve Soyak Park Aparts’taki stüdyolarla yeni nesil bir yaşam tarzının kapılarını aralıyor.Teknolojinin gelişmesi bugün artık yaşam tarzını da etkiliyor. Hızlı yaşamla birlikte evlerde daha az fakat kaliteli zaman geçiriliyor. Bu yüzden de günümüz konfor ihtiyacında farklılıklar görülmeye başlanıyor. Soyak, her türlü ihtiyacın düşünüldüğü konforu; koltuğundan dolabına, perdesinden halısına, buzdolabından bulaşık makinesine kadar dayalı döşeli evlerinin yer aldığı projelerinde, sosyal tesis imkanını da ücretsiz olarak müşterilerin hizmetine sunuyor.


Alırken de otururken de daha az ödeme yapılmasına imkan tanıyan Soyak Park Aparts ve Soyak Evostar’da gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısıtma, soğutma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri en aza indirildi.


Üstelik 5 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanyada ev sahibi olmak isteyenlere 107.500 TL'den başlayan cazip fiyat avantajı da sunuluyor. Üstelik yeni yaşam tarzı sunan dayalı döşeli stüdyo ve 1+1 evlerde oturacaklar, ev taksitlerini 1 yıl sonra, yani teslimde ödemeye başlıyacaklar.


Halkalı’daki Soyak projeleri modern, doğayla dost bir ortamda konforlu, huzurlu ve renkli bir yaşam sunuyor. Farklı ev seçenekleriyle her zevk ve beğeniye hitap eden 40 bin m2 alan üzerine kurulu,  1000 konutluk Soyak Evostar’da;  107 bin 500 TL’den başlayan stüdyolar, 154 bin’den başlayan 1+1 ler, 194 bin TL’den başlayan 2+1’ler, 250 bin TL’den başlayan bahçeli dubleksler ve 323 bin 500 TL’den başlayan 3+1’ler bulunuyor. 


Yine İstanbul Halkalı’da yer alan Soyak Park Aparts’ta özel peyzaj tasarımlı bahçeleri, suni gölü, yüzme havuzu, basketbol ve tenis sahaları, sosyal tesisleriyle, sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. Ev fiyatlarının 108.500 TL’den başladığı Soyak Part Aparts projesinde; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı seçeneklerin yanı sıra bahçeli ve dubleks kent evi alternatifleriyle her zevke hitap eden toplam 1121 konut bulunuyor. 


444 0 795

http://www.soyak.com.tr/soyak-evostar Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Soyak Park Aparts , soyak park apart satılık daire , soyak park aparts fiyatlar , soyak evostar evleri , soyak evostar satılık daire ,