19 / 06 / 2024

Soyak Evostar telefon!

 Soyak Evostar telefon!

Soyak imzası ile Halkalı'da inşa edilen ve 1+1, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerini bünyesinde barındıran Soyak Evostar telefon bilgileri...


Soyak tarafından konumlandırılan Soyak Evostar telefon bilgileri haberimizde yer alıyor. 


Halkalı'da inşa edilen Soyak Evostar projesi, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede;  fitnes merkezi, sauna, yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, koşu ve yürüyüş parkurları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Soyak Evostar'a nasıl gidilir?


TEM'den gelirken;


TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Atakent 2.-3. Etap tabelasını tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren 4. cadde üzerinden devam edilir. Atakent-Bahçeşehir tabelasından sağa dönülerek Soyak Evostar satış ofisine ulaşılır.



E-5'ten gelirken;


E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren 4. cadde üzerinden devam edilir. Atakent-Bahçeşehir tabelasından sağa dönülerek Soyak Evostar satış ofisine ulaşılır.



Soyak Evostar telefon!


444 0 795

www.soyak.com.tr


Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul


Melek GÜNER/Konuttimes.com