Ukra'ya açılan dolandırıcılık davasının 4.duruşması bugün!


Ukra'ya açılan dolandırıcılık davasının 4.duruşması bugün!

Ukra şirket ortakları Ahmet Ziya Balcı, Atilla Yavuz, Mustafa Kaya, Yusuf Adak hakkındaki dolandırıcılık davasında 4. duruşma bugün saat 09:40'da Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek.
Ukra şirket ortakları Ahmet Ziya Balcı, Atilla Yavuz, Mustafa Kaya, Yusuf Adak hakkındaki dolandırıcılık davasında 4. duruşma bugün görülecek. Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek davanın 3. duruşmasında Ukra City Komşuları Derneği'nin uzman kişilere hazırlattığı Yasal Durum Raporu ve Hukuki Görüş Raporu mahkemeye sunulmuştu. 


UKOM'dan Tamer Özyurt'a çağrı

Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt'a bir yazı gönderen Ukra Mağdurları Yönetim Kurulu Başkanı Müyesser Dulundu, yazıda UKOM Yönetim Kurulu Başkanı olarak süreci yakından takip ettiğini, imza sürecinin sonuna gelindiğini söyledi. Başkan Dulundu, Tamer Özyurt'a Ukra ile anlaşma yapıldığında mağdurların tüm haklarının korunmasını istediklerini de dile getirdi.


İşte o çağrı


UkraKurtlar Vadisi dizisinin ünlü isimleri Necati Şaşmaz, Nur Aysan ve Gürkan Uygun'u reklam filmlerinde oynatan Ukra İnşaat mali yapısı bozulunca Aralık 2012'de iflas erteleme istemişti. 


Firma 378 ofisin yer aldığı Ukra Han Plus, 800 konutun yer aldığı Hane Plus projelerinden sonra, 2010’da en büyük projesi olan  2.560 konut ve 70 dükkanlık Ukra City Projesi’ni hayata geçirecekti.Ukra City Komşuları Derneği'nden mağdurlara davet


UKOM yaptığı açıklamada Ukra City mağdurlarını duruşmaya davet etti. UKOM'un daveti şu şekilde;Sayın UKOM komşularımız;


07.03 2017 günü Bakırköy 8. Ağır Ceza Mahkemesinde saat 09.40  da Ukra şirket ortakları Ahmet Ziya Balcı, Atilla Yavuz, Mustafa Kaya, Yusuf Adak hakkındaki DOLANDIRICILIK davasının 4. duruşması görülecektir. Tüm Ukra mağduru komşularımızı sizlere de emsal teşkil edecek olan davamıza destek olmanız için bekleriz.


UKOM YÖNETİMİCeren YÖRÜK/Emlakkulisi.com
Ukracity davası son durum , ukra davası 2017 , ukra city davası son gelişmeler ,