15 / 08 / 2022

Tolga Ülkealan: Konut alıcısı için en karlı dönem!

 Tolga Ülkealan: Konut alıcısı için en karlı dönem!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, içinde bulunduğumuz zaman diliminin konut almak için en uygun zaman olduğunu ifade etti.


Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, konut almanın doğru zaman olduğu vurguladı. 


“Biz şirket olarak; ‘Doğru lokasyon, doğru proje, doğru fiyat her zaman başarıya ulaştırır.’ ilkesini benimsemiş bir kurumuz” ifadelerini kullanan Tolga Ülkealan “Nüfus arttıkça, şehirler geliştikçe gayrimenkule her daim talep olacak ve bu da sektörü her zaman canlı tutacaktır.  Bakanlar Kurulu’nun KDV ve Tapu harçlarında yaptığı indirimler sektörü heyecanlandırmıştır. Biz, Ülkealan Yapı olarak Sunset İncek projemizde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme ve hatta kişiye özel ödeme planı uygulayarak da, bu indirime destek vermiş bulunuyoruz. Konut alıcısının şu anda alım yapmak için en karlı dönemidir”


Bakanlar Kurulu tarafından kararın konut sektöründe canlılık yaşatacağına dile getiren Ülkealan sözlerine şunları söyledi: “Bizde Ülkealan Yapı olarak yeni başladığımız projemizde Bakanlar Kurulu tarafından verilen bu destek ile önümüzdeki günlerde sektörün çok daha iyi duruma geleceği kanısındayız. Yatırımcı, satın alacağı konutun kalitesinden şüphe duymadığı ve yatırımının karşılığını zamanında teslim alacağını bildiği firmadan her zaman alım gerçekleştirir. Bu nedenle bizim gibi güvenilir firmaların inşa ettikleri binalar ve konutlar her zaman alıcı bulacaktır. İyi iş yapan her zaman kazanır.”


Sunset İncek; Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. tarafından Mogan Gölü manzaralı, bölgenin en yüksek noktasında 10 bin metrekare alan üzerinde 2 konut kulesi 1 yatay blok olarak inşa ediliyor. Ankara’nın oksijeni en bol ve gözde yerleşim yeri İncek’te yer alan projede 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçenekleri yer alıyor. +1 konsepti ile satışa sunulan proje 2020 yılı son çeyreğinde teslim edilecek.

 Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler