Murat Çiftçi: Ev almak için en uygun zaman!


Murat Çiftçi: Ev almak için en uygun zaman!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, bu istikrar ve güven ortamının konut alımlarına hız kazandıracağını söyledi. Çİftçi onut satışlarının 2017 yılında 1,5 milyon seviyelerine geleceğini belirtti... Ülkemizde ev sahibi olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu isteğe cevap vermek için ise hükümet ve özel sektör, birçok projeye imza atıyor. Bu ortaklık sayesinde 2016 yılında 1 milyon 341 bin konut satışı gerçekleşti. Bu rakamın 2017 yılında ise 1,5 milyona ulaşması bekleniyor.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu çağrılar neticesinde düşen faizlerle insanların bekleme konumundan çıkıp harekete geçtiğinin altını çizen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, bu istikrar ve güven ortamının konut alımlarına hız kazandıracağını söyledi.  Tüm bu faktörleri göz önüne aldığımızda konut satışlarının 2017 yılında 1,5 milyon seviyelerine geleceğini belirten Çiftçi, “2017 yılı konut satışı için yeni bir rekor ortaya çıkarabilir. Konut sektöründe bu yıl olumlu gelişmelerin ortaya çıkacağı öngörüsündeyim” dedi.


“Orta ve alt gelir grubundaki vatandaşlarımızın da ev sahibi olmalarını istiyoruz”

Vatandaşların küçük taksitlerle, uzun vadede, bütçesine uyan ödeme planlarıyla ev sahibi olmak istediğinin farkındalığıyla projeler geliştirdiklerini söyleyen Çiftçi, “Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modelinin uygulandığı kendi sektörümüzde insanların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunarak onların kolaylıkla ev sahibi olabilmesi için çalışıyoruz. Bu bakış açısıyla Birevim olarak kendimize özgü yöntemlerimizle ev sahibi olmak isteyen bireylere birbirinden özel avantajlar sunuyoruz. Her şeyden önce Birevim ile ev sahibi olmak isteyen bir kişi tamamen faizsiz bir yöntemle evini alırken hiç fark ödemiyor. Evinin değeri ne ise sadece o değeri ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Yöntemimizde peşinat zorunluluğu yok. Dolayısıyla isteyen peşinat vermeden de ev sahibi olabiliyor. En önemli avantajlarımızdan biri de 160 aya kadar taksit imkanı sunuyor olmamız. Bütün bunların yanında müşterimiz almak istediği evi kendisi belirleyebiliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun beğendiği satılık herhangi bir evi alabiliyor. Bu evin sıfır veya ikinci el olması önemli değil “ diye açıkladı. 


Birevim’in 2016 yılını başarılı bir şekilde kapattığını sözlerine ekleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, mevcut şube sayılarını 13 çıkardıklarını ve 2017 yılında bu rakamı 40’a tamamlamak hedefiyle ilerlediklerini aktardı. Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriMurat Çiftçi kimdir , Gayrimenkulde kampanya 2017 , 2017 konut satışları ,