Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!


Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

REIDIN Ofis Kira Endeksi 2015 yılı birinci çeyrek sonuçlarına göre, Esentepe, yine en yüksek kira değerine sahip bölge oldu. En düşük kira bedeli değerinde ise Kavacık ve Pendik dikkat çekti.REIDIN Ofis Kira Endeksi 2015 yılı birinci çeyrek sonuçlarına göre, metrekare fiyatları baz alındığında 22 ofis bölgesi içinde Esentepe, yine en yüksek kira değerine sahip bölge oldu. En düşük kira bedeli değerinde ise Kavacık ve Pendik dikkat çekti.


REIDIN Ofis Kira Endeksi 2015 yılı birinci çeyrek sonuçlarına göre, metrekare fiyatları baz alındığında 22 ofis bölgesi içinde Esentepe, yine en yüksek kira değerine sahip bölge oldu.


REIDIN Ofis Kira Endeksi 2015 birinci çeyrek sonuçları açıklandı. Toplam 22 ofis bölgesi üzerinden gerçekleştirilen endekse göre, İstanbul geneli ofis kira değerlerinde bir önceki çeyrek dönem verilerine göre üst segmentte yüzde 1.27, alt segmentte ise yüzde 0.90 oranında azalış yaşandı.


İlçe ve mahalle resmi sınırları kullanılarak hesaplanan endekse göre, metrekare fiyatları baz alındığında en yüksek kira gelirine sahip semt yine Esentepe oldu. Esentepe, Üst Fiyat Segmenti'nde metrekare fiyatlarına göre 42.40 dolar, Alt Fiyat Segmenti'nde ise 27.26 dolar ile en yüksek kira değerine sahip bölge olma özelliğini devam ettirdi. En düşük kira gelirine sahip bölgelerde ise Kavacık, Üst Fiyat Segmenti'nde 14.67 dolar ile, Pendik ise Alt Fiyat Segmenti'nde 6.99 dolar ile öne çıktı.Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!


Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!


Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!


Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt oldu!
Esentepe en yüksek kira gelirine sahip semt , en yüksek kira gelirine sahip semt , hangi semt yüksek kira gelirine sahip , yüksek kira gelirine sahip semtler , REIDIN Ofis Kira Endeksi 2015 ,