Donalt Trump'a twitter sürprizi!


 Donalt Trump'a twitter sürprizi!

İnşaat sektörünün en büyük global oyuncularından biri olan ABD’li işadamı Donald Trump’ı fena işlettiler. Trump Twitter üzerinden bir takipçisinin retweet istediğini kırmayarak takipçinin ailesi olduğunu iddia ettiği kişilerin fotoğrafını retweet’ledi. Trump kimin fotoğrafını retweet’lediğini bilmiyordu. Fotoğrafı retweet’lenen kişiler İngiltere tarihinin en ünlü seri katilleri olarak bilinen Fred ve Rose West çiftiydi.Dünyaca ünlü işadamı Donald Trump'ı Twitter'dan işlettiler. Trump bir takipçisinin 'ailesinin fotoğrafını retweet'leme' talebini geri çevirmedi. Ama aslında fotoğrafını retweet'lediği insanlar İngiltere'nin ünlü seri katilleriydi.


İnşaat sektörünün en büyük global oyuncularından biri olan ABD’li işadamı Donald Trump’ı fena işlettiler. Trump Twitter üzerinden bir takipçisinin retweet istediğini kırmayarak takipçinin ailesi olduğunu iddia ettiği kişilerin fotoğrafını retweet’ledi. Trump kimin fotoğrafını retweet’lediğini bilmiyordu. Fotoğrafı retweet’lenen kişiler İngiltere tarihinin en ünlü seri katilleri olarak bilinen Fred ve Rose West çiftiydi.


'AİLEM İÇİN BÜYÜK İLHAM KAYNAĞI OLDUNUZ

2.7 milyon takipçisi olan Donald Trump’un seri katilleri tanımadan fotoğrafları retweet etmesi sosyal medyada günün olayı oldu. 


@feckhead isimli Twitter kullanıcısı Trump’a attığı tweet’te, “Ailem için her zaman büyük ilham kaynağı oldunuz. Onların anısı için bu fotoğrafı retweet’ler misiniz?” ifadelerini kullandı.


 
donalt trump , Donalt Trump kim , Donalt Trump kimdir , Donalt Trump oyunları , Donalt Trump twitter , Donalt Trump twitterı ,