Edwards'ın ilk mağazası Akmerkez'de olacak!


Edwards'ın ilk mağazası Akmerkez'de olacak!

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç’un Edwards markası ulaşılabilir seviyeye çekilip mağaza sayısı 15’e çıkacak. Yeni konseptin ilk adresi ise Akmerkez.RMK Classic Giyim’i kurarak ABD’li marka Brooks Brothers’ı Türkiye’ye getiren Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, 1994’te kurduğu İngiliz tarzı giyim markası Edwards’ı da atağa kaldırdı. Edwards’ın da artık RMK Classic Giyim çatısı altında olacağını açıklayan Brooks Brothers Türkiye Genel Müdürü Füsun Kuran, “Yeni bir yapılanma sürecine girildi. Yakında Akmerkez’de yeni bir mağaza açacağız. Hedefimiz 5 yılda 15 mağazaya ulaşmak. Bu süreçte markayı daha uygun fiyatlı, ulaşılabilir bir seviyede konumlandıracağız” dedi.


YURTDIŞINA AÇILACAK

Edwards’ın halihazırda Kalamış ve Zincirlikuyu’da 2 mağazası olduğunu hatırlatan Kuran, yeni dönemde, komşu ülkeler başta olmak üzere bayiliklerle yurtdışında da açılma planı olduğunu söyledi. Markanın eskiden marin ve özel dikim ağırlıklı bir konsepti olduğunu kaydeden Kuran, “Şimdi genç ve erişilebilir hale gelecek. 10 civarı markanın satışı olacak. Ayrıca tasarımcılara yer verilecek ve özel dikim sürecek. Brooks Brothers’ın genç koleksiyonu Red Fleece de Edwards’ta satılacak” dedi.


‘NİŞANTAŞI KİRALARI SINIRI AŞTI’

Füsun Kuran, İstanbul’da 2 mağazası olan Brooks Brothers’ın da mart ayının başında Ankara’daki ilk mağazasını açtığını belirtti. Bu yıl bitmeden  İzmir  ve Adana’da da mağaza açacaklarını söyleyen Kuran, “5 yılda 4 mağaza daha açacağız. Nişantaşı’nda da olmak isterdik ama Abdi İpekçi Caddesi’nde 250 metrekare bir mağaza için 50 bin Euro artı stopaj gerekiyor. Sıfırdan başlayanlar için ticaret yapılacak sınırı aştı” dedi.


HabertürkEdwards akmerkez mağazası , Edwards mağazasını nerede açacak , Edwards markası 2015 , Edwards markası , Rahmi Koç Edwards mağazası , Füsun Kuran kimdir , Füsun Kuran mağazası ,

Hemen Teslim 4 proje