25 / 05 / 2024

Assa Abloy, İstanbul'da showroom açtı!

Assa Abloy, İstanbul'da showroom açtı!

ASSA ABLOY, Türkiye’deki ilk showroomunu görkemli bir tören ile İstanbul Ataşehir’de açtı . Showroomda inşaat ve yapı sektörünün kapı açmadan kilitleme ve güvenlik sistemlerine kadar ihtiyaç duyduğu tüm çözümlerin bir arada sergilendi.


Kapı açma çözümlerinde dünya lideri konumunda bulunan ASSA ABLOY, Türkiye’deki ilk showroomunu  İstanbul  ’da açtı. Merkezin açılışına ASSA ABLOY EMEA Başkanı Tzachi Wiesenfeld ve diğer üst düzey yöneticinin yanı sıra, aralarında mimar, mühendis, proje  yöneticisi, inşaat firması sahibi ve yöneticileri ile sistem entegratör firma temsilcilerinin de olduğu çok sayıda davetli grubu katıldı. Özellikle proje kanalı için geliştirilen yeni ürünlerin sergilendiği showroomda ASSA ABLOY markalı ürünlerin yanında, firma bünyesindeki diğer markalar; Yale, Mul-T-Lock, Nemef, Traka, Eff-eff, SMARTair, Aperio, HID, Vingcard, Unilock, Crawford, Besam, Albany ve Megadoor ürünleri de yer alıyor.


Kapı açma çözümlerinde sektörün global lideri konumundaki ASSA ABLOY, Türkiye’deki ilk showroomunu görkemli bir tören ile İstanbul Ataşehir’de açtı. İnşaat ve yapı sektörünün kapı açmadan kilitleme ve güvenlik sistemlerine kadar ihtiyaç duyduğu tüm çözümlerin bir arada sergilendiği merkezdeki ürün grupları içinde; Kapı Kapatıcılar, Panik Çıkış Aksesuarları, Geçiş Kontrol Sistemleri, Otel Kilitleri, Kabin Kilitleri, Anahtar Yönetim Çözümleri, Elektromekanik Kilitler, Elektromanyetik Kilitler, Elektrikli Kilit Karşılıkları, Manyetik Tutucular, Elektronik Kapı Çözümleri, Elektronik Silindirler, Motorlu Silindirler, Dijital Kapı Kilitleri, Dijital Kapı Kolları, Dijital Kapı Dürbünleri, Kapı ve Pencere Kilit ve Aksesuarları, Kasalar, Yüksek Performanslı Kapılar, Yaya Kapı Çözümleri ve Endüstriyel Kapılar yer alıyor. 


ASSA ABLOY İstanbul Showroomu; Şerifali Mahallesi Çetin Caddesi Kıble Sokak No.5 Ümraniye adresinde hizmet veriyor. Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri