Okan Bayülgen Galata'daki evini 15.5 milyon TL'den satışa çıkardı!


 Okan Bayülgen Galata'daki evini 15.5 milyon TL'den satışa çıkardı!

Yeni yatırımları için yine Boğaz'ı tercih eden ünlü şovmen Bayülgen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini satmaya karar verdi.Kazancını gayrimenkule yatırmaya devam eden ünlülerden olan Okan Bayülgen, 2016'da Tarabya'da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin lira) villa satın aldı. 


Yeni yatırımları için yine Boğaz'ı tercih eden ünlü şovmen Bayülgen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini satmaya karar verdi.


EMLAKÇILARI GEZİYOR...


Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre 54 yaşındaki sanatçı, aralarında Derin Mermerci ve Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın da dairesinin bulunduğu apartmandaki 4 oda bir salon dairesine 15 milyon 500 bin lira istiyor. 270 metrekarelik daireyi satışa çıkaran Okan Bayülgen, bir yandan da Boğaz'dan ev bakıyor. 

 

AL-SAT İŞİ

Dairenin satışından kazandığıyla yine ev alacak olan Bayülgen, al-sat işiyle de sermayesini canlı tutmayı planlıyor. Kazancını katlamak için emlak danışmanlarından da destek alan şovmen, Boğaz'daki satılık evleri radarına aldı. Bodrum'daki mekanı için bir ayağı Ege'de olan şovmen, İstanbul'a her gelişinde soluğu emlakçılarda alıyor..


Okan Bayülgen Galata evi , okan bayülgenin evi , Okan Bayülgenin boğazdaki evi ,