Murat Boz gayrimenkule yatırım yapıyor!


Murat Boz gayrimenkule yatırım yapıyor!

Şu sıralar sevgilisi Aslı Enver’den ayrılacağına dair dedikodularla gündemde olan Murat Boz, birçok sanatçı arkadaşı gibi geleceğini garanti almak adına yatırımlarına odaklandı.Boz’un güvenli yatırım anlayışı çerçevesinde kazanımlarını gayrimenkule yatırdığı öğrenildi.
Geçtiğimiz haftalarda "Evet" kampanyasına verdiği destek ve sevgilisi Aslı Enver'den ayrılacağına dair iddialarla sık sık haber olan Murat Boz, yatırım yapmaya odaklandı. Boz, parasını gayrimenkule yatırıyor.


Şu sıralar sevgilisi Aslı Enver’den ayrılacağına dair dedikodularla gündemde olan Murat Boz, birçok sanatçı arkadaşı gibi geleceğini garanti almak adına yatırımlarına odaklandı. Konser başı 100 bin TL aldığı bilinen Boz, kazandığı parayla İstanbul’un çeşitli semtlerinden ev satın almaya başladı.


Üstelik Boz’un gayrimenkul yatırımları ev alımlarıyla sınırlı da değil. Şarkıcı, İstanbul’un çeşitli semtlerinden arazi ve dükkân da topluyor. Ticaretten anlamadığını ifade eden Boz’un güvenli yatırım anlayışı çerçevesinde kazanımlarını gayrimenkule yatırdığı öğrenildi.


 Murat Bozuj gayrimenkulleri , Murat Boz aslı enver evleri , Murat Boz gayrimenkul yatırımı ,