Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home Dergisi'ne açtı!


Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home Dergisi'ne açtı!

Moda tasarımcısı ve Çilek Mobilya ailesinin küçük kızı olan Selma Çilek, Akatlar’da site içindeki evinin kapılarını InStyle Home Dergisi'ne açtı. Yedi aydır evli olan Selma Çilek ve Sinan Çiftçi çifti geometrik ve modern mobilya seçimlerini birlikte yapmış...Moda tasarımcısı Selma Çilek ile eşi Sinan Çiftçi’nin evlendiklerinden beri yani sadece yedi aydır yaşadıkları Akatlar’da site içindeki modern, genç ve dinamik bir stile sahip çatı dubleksi daireleri InStyle Home Nisan sayısında.Çilek Mobilya ailesinin küçük kızı olan Selma, babasının mesleği mobilyacılık olduğu için dekorasyon ve tasarımla iç içe büyüdüğünü, fakat yine de moda aşkı ağır bastığı için kendi mesleğini bu yönde kurmaya karar verdiğini anlatıyor.


Yedi aydır evli olan çift, düğünden hemen sonra buraya taşınmış. Çekim ekibinin kucağından inmeyen ve hepimizi kendine hayran bırakan Pomeranian cinsi köpekleri Patron ile şimdilik üç kişilik bir düzen kurmuşlar.


 Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home DergisiGiriş katı; antre, salon, mutfak, misafir tuvaleti ve içinde geniş bir giyinme odası bulunan yatak odasına ayrılmış evde dengeli bir renk ve stil dağılımı öne çıkıyor.


Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home Dergisi


Koyu renklerin hakimiyetine mermer, pirinç ve gold detaylar ışıltı katıyor.Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home Dergisi


Geometrik ve modern mobilya seçimlerini eşiyle birlikte yapan Selma Çilek, mekana uygun yaptırılan eşyaların, daireye kullanım kolaylığı kattığını vurguluyor.Modacı Selma Çilek evinin kapısını InStyle Home DergisiHürriyet
Selma Çilek ev , Selma Çilek akatlar ev , Selma Çilekin evi nerede ,