Melisa Ilıcalı'ya 10 milyon TL değerinde ev alınacak!


Melisa Ilıcalı'ya 10 milyon TL değerinde ev alınacak!

Şeyma Subaşı’na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Ev çiftin çocukları Melisa’nın üzerine yapılacak. İşte boşanmanın sonrasındaki detaylar...Silivri’de iki gün önce boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin üzerinde anlaşma sağladığı protokolün detayları belli oldu. Buna göre, Subaşı kızları Melisa’nın üzerine yapılacak 10 milyon TL değerindeki evde oturacak.


Silivri’de iki gün önce boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin üzerinde anlaşma yaptığı protokolün detayları ortaya çıktı.


Melisa Ilıcalı


Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Şeyma Subaşı’na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Ev çiftin çocukları Melisa’nın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı alınacak evle ilgili intifa hakkına sahip olacak.


Subaşı şuan oturduğu evden çıkarak yeni alınacak olan eve taşınacak. Çiftin çocukları Melisa’nın velayeti anne Şeyma Subaşı’nda kalacak.


Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeme yapılacak.Melisa Ilıcalı ev , Şeyma Subaşı boşanma davası , Şeyma subaşı evi ,