Los Angeles'ın en büyük evini David-Victoria Beckham çifti alıyor!


Los Angeles'ın en büyük evini David-Victoria Beckham çifti alıyor!

David ve Victoria Beckham, 123 oda, 14 yatak odası ve 27 banyolu 160 milyon euroluk (yaklaşık 590 milyon lira)bir Kaliforniya mega konağını satın almaya karar verdi. The Manor’da, bir yüzme havuzu ve bir tenis kortu var.David ve Victoria Beckham, 123 oda, 14 yatak odası ve 27 banyolu 160 milyon euroluk (yaklaşık 590 milyon lira)bir Kaliforniya mega konağını satın almaya karar verdi. The Manor’da, bir yüzme havuzu ve bir tenis kortu var. 


Los Angeles

David-Victoria Beckham, bu yılın başlarında Los Angeles’taki malikanelerini ‘küçük geldiği’ gerekçesiyle satışa çıkarmıştı. 24 milyon sterlin (yaklaşık 108 milyon lira) değerindeki saray yavrusunun yerine daha geniş bahçeli başka bir ev bakan çift şimdi bu saray büyüklüğündeki malikaneyi alıyor. Manor, Los Angeles’taki en büyük ev. 4.6 dönümlük bir alan üzerinde 123 odaya sahip. Malikanede bir spor salonu, bowling salonu, dört adet iki araçlık garaj ve 100 araç park etmek için yer bulunmaktadır. 1999’da evlenen Beckhamlar yine Los Angeles Air’deki evlerini satışa çıkardı. 


Vatan david victoria beckham evleri , Beckhamın evi ve mimarisi , Beckham Çiftinin Yeni Evi , david victoria beckham los angeles ev , Beckhamın evi , Beckham Çiftinin Yeni Evi nerede ,

Hemen Teslim 4 proje