Leonardo DiCaprio evini kiralıyor!


 Leonardo DiCaprio evini kiralıyor!

40 yaşındaki aktör Leonardo DiCaprio, California, Palm Springs'teki lüks malikanesini kiralıyor. Dört kez Oscar ödülüne aday gösterilen DiCaprio'nun evinde konaklamanın bedeli ise gecelik 4 Bir 500 Dolar. Ancak bir şart da var: Evde en az kalma süresi iki gece.Hollywood'un en ünlü ve zengin aktörlerinden birinin evinde yaşamak ister misiniz? Sadece iki gün için bile olsa. DiCaprio'nun evinde konaklamanın bedeli ise gecelik 4 Bir 500 dolar...


40 yaşındaki aktör Leonardo DiCaprio, California, Palm Springs'teki lüks malikanesini kiralıyor. Dört kez Oscar ödülüne aday gösterilen DiCaprio'nun evinde konaklamanın bedeli ise gecelik 4 Bir 500 Dolar. Ancak bir şart da var: Evde en az kalma süresi iki gece.


 Leonardo DiCaprio evini kiralıyor!


ABD'nin çeşitli yerlerinde toplam beş tane mülkü olan Leonardo DiCaprio, Palm Springs'teki malikanesini geçen yılın Şubat ayında 5 Milyon dolara satın almıştı.


DiCaprio'nun kiraya verdiği malikane 1964 yılında dönemin ünlü oyuncu ve şarkıcılarından Dinah Shore için ünlü mimar Donald Wexler tarafından tasarlandı.


 Leonardo DiCaprio evini kiralıyor!


Malikane, ünlü aktör satın almadan önce restorasyondan geçirildi ve Palm Springs'in en gözde modern meskenlerinden biri haline getirildi.


 Leonardo DiCaprio evini kiralıyor!


HürriyetLeonardo DiCaprio evini kiralıyor , Leonardo DiCaprionun evi , Leonardo DiCaprio nerede yaşıyor , Leonardo DiCaprio kira , Leonardo DiCaprionun evi nerede ,