Justin Bieber Hollywood'da aylık 29 bin 500 dolara malikane kiraladı!


 Justin Bieber Hollywood'da aylık 29 bin 500 dolara malikane kiraladı!

Justin Bieber Hollywood'da aylık 29 bin 500 dolara malikane kiraladı.Hollywood'u tepeden gören muhteşem bir manzaraya sahip olan 10 odalı evin tamamı lüks eşyalarla döşenmiş.
Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, parti yapmaya doyamıyor! Yazı Ibiza'da demirlediği lüks yatında Michelle Rodriguez ve Shanina Shayk'ın da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla parti yaparak geçiren Bieber, şimdi de Hollywood'da içinde gece kulübü bulunan bir malikane kiraladı. Bieber, bin 486 metrekare büyüklüğündeki üç katlı malikane için aylık 29 bin 500 dolar kira ödeyecek. Hollywood'u tepeden gören muhteşem bir manzaraya sahip olan 10 odalı evin tamamı lüks eşyalarla döşenmiş. Yanıbaşında 'Hollywood' yazısı bulunan bir havuza da sahip olan malikanede yer alan gece kulübü ise; asansörle ulaşılan girişi, barı ve lounge alanıyla popüler kulüplerle yarışır nitelikte. 20 yaşındaki şarkıcının, yeni evinde vereceği partiler önümüzdeki günlerde çok konuşulacağa benziyor. 


Sabah
Justin Bieber , Justin Bieber kim , Justin Bieber kimdir , Justin Bieber kaç yaşında , Justin Bieber hollywood , hollywood Justin Bieber , Justin Bieberın evi , Justin Bieber nerede oturuyor , Justin Bieberın malikanesi , Justin Bieberın villası ,