Hollywoos yıldızı Greta Garbo’nun dairesi 6 milyon dolara satılıyor!


Hollywoos yıldızı Greta Garbo’nun dairesi 6 milyon dolara satılıyor!

1990’da 84 yaşında ölen Garbo’nun dairesi, yeğeni ve tek varisi Gray Reisfield tarafından satılıyor. Ünlü Hollywoos yıldızı Greta Garbo’nun kalabalıklardan kaçıp sığındığı 7 odalı dairesi 64 yıl sonra 6 milyon dolara satışa çıkarıldı...Greta Garbo’nun kalabalıklardan kaçıp sığındığı 7 odalı daire, aynen bıraktığı gibi kalmış.


Hollywood’un en büyük yıldızları arasında gösterilen Greta Garbo, ömrünün onlarca senesini Manhattan’daki lüks dairesinde geçirdi. 7 odalı daire, alınmasından 64 sene sonra 6 milyon dolardan satışa çıkarıldı. 


1990’da 84 yaşında ölen Garbo’nun dairesi, yeğeni ve tek varisi Gray Reisfield tarafından satılıyor. Reisfield ailesi 1992 ila 2013 yılları arasında bu dairede yaşadı ve akabinde San Francisco’ya taşındı. Emlakçı, evin aynen Garbo’nun bıraktığı gibi olduğunu, tüm eşyaların olduğu gibi muhafaza edildiğini ifade ediyor. East River Nehri’nin kıyısında, 1927 tarihli binadaki ev, ünlü yıldızın hayranları ve medyadan kaçabileceği mükemmel bir sığınak durumundaydı. 


Göz önünde bulunmaktan pek hazzetmeyen Garbo, mülakat vermiyor, filmlerinin galalarına da katılmıyordu. Garbo’ya 1954’te Oscar Onur Ödülü verilmesi kararlaştırılmış ancak onu bile almaya gitmemişti. 


TürkiyeGreta Garbo manhattan ev , Greta Garbonun evi ne kadar , Greta Garbo evini mi satıyor ,