Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya 4 milyon TL'lik villa!


Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya 4 milyon TL'lik villa!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, 2 Ocak’ta Roma’da evlendiği Şükran Ovalı için kesenin ağzını açtı. Erkin, Şükran Ovalı için Beykoz’dan 4 milyon TL’ye villa aldı. Evin dekorasyonuyla eşi ilgilenecek.Caner Erkin eşi Şükran Ovalı ile oturmak için Beykoz’dan 4 milyon TL’ye villa satın aldı. Evin dekorasyonunu eşine bıraktı.


Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, 2 Ocak’ta Roma’da evlendiği Şükran Ovalı için kesenin ağzını açtı. Beykoz’dan villa satın alan Erkin, 4 milyon TL ödedi. Ev Şükran Ovalı’nın zevkine göre dekore edilecek. Çift, yeni evleri bitene dek Baltalimanı’nda oturmaya devam edecek.


Caner Erkin, iki yıl önce de o dönem evli olduğu Asena Atalay için Beykoz’dan villa almıştı. Villa, Atalay’ın zevkine göre dekore edilmiş, boydan boya cam ev olmuştu. Çift, toplamda 6 milyon dolar harcanan cam eve taşınmadan boşanmıştı. Caner Erkin’in daha sonra bu villayı sattığı öğrenildi.


MilliyetCaner Erkin Şükran Ovalı beykoz villa , Caner Erkin Şükran Ovalı nerede oturuyor , Şükran Ovalı caner erkin ev ,