Arda Turan, Selenium Ataköy'den 2 daire aldı!


Arda Turan, Selenium Ataköy'den 2 daire aldı!

Alışılagelmişin dışında estetik ve göz alıcı eliptik mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken Selenium Ataköy’ün sakinlerinden biri de uzun yıllar Galatasaray’da futbol oynayan ve elde ettiği başarısıyla göz doldurarak kariyerini Barcelona gibi dünyaca ünlü bir futbol kulübünde sürdüren Arda Turan oldu.



Yaşamın başladığı Selenium Ataköy, cep sinemasından kütüphanesine, toplantı odalarından cafesine, çocuk oyun alanından fitness ve squash salonuna, kuru temizlemeden dinlenme salonlarına kadar her ihtiyaca cevap veren bir proje olarak öne çıkıyor. 


Aşçıoğlu tarafından İstanbul Ataköy’de inşası tamamlanan ve Aşçıoğlu’nun bu bölgedeki ilk projesi olan Selenium Ataköy’de yaşam başladı. Alışılagelmişin dışında estetik ve göz alıcı eliptik mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken Selenium Ataköy’ün sakinlerinden biri de uzun yıllar Galatasaray’da futbol oynayan ve elde ettiği başarısıyla göz doldurarak kariyerini Barcelona gibi dünyaca ünlü bir futbol kulübünde sürdüren Arda Turan oldu. Başarılı futbolcu, Selenium Ataköy’den 1 1 tipte iki daire satın aldı. 


Ayrıcalıklı Yaşama Açılan Sosyal İmkânlar

Geniş balkonları sayesinde hem Marmara Denizi’ne hem de 24 saat yaşayan İstanbul’a hâkim bir manzara imkânı sağlayan Selenium Ataköy, eliptik mimarisi doğrultusunda dairelerde daha fazla ışık ve daha geniş bir mekân algısı sunuyor. 


Selenium Ataköy'ün sakinleri, mevcut sosyal alanlar ile ihtiyaç duydukları birçok şeye tek bir noktada ulaşıyor; sessiz ve sakin olan kütüphanede kitaplarını okuyabiliyorlar ya da cep sinemalarında film keyfi yaşıyorlar. Sakinlerinin sağlığını da düşünen Selenium Ataköy, çok amaçlı spor salonu, squash salonu, pilates stüdyosuyla misafirlerini bekliyor. Bunun yanı sıra sosyal alanlar kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, SPA ile dinlenme odası yer alıyor.  


Arda Turan, Selenium Ataköy

 

Web: http://www.seleniumatakoy.com/



arda turan Selenium Ataköy ev , Arda Turan gayrimenkulleri , Arda Turanın evleri ,

Hemen Teslim 4 proje