Kuzu Grup Spradon Vadi projesinde 147 bin TL'ye 1+1!


 Kuzu Grup Spradon Vadi projesinde 147 bin TL'ye 1+1!

Kuzu Grup tarafından inşa edilen Spradon Vadi projesinde 147 bin TL'den başlayan fiyatlarla...Kuzu Grup, herkesi % 100 konut kredisi fırsatıyla “SPRADON VADİ”li olmaya davet ediyor. Siz de bu fırsattan faydalanmak; 147 bin TL’den başlayan fiyatlarla lüks ve konforlu bir yuvanın sahibi olmak isterseniz konut bedelinin %75’ini anlaşmalı bankalardan kullanabilir, %25’ini ise iki farklı seçenekte ödeyebilirsiniz. Seçim sizin! İster Kuzu grup garantisiyle 24 ay 0 faiz fırsatını ya da 24 ay sonra balon ödemeyle tek seferde fırsatını seçerek ödeyebilirsiniz.


 

Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge’de 160.000 m2’lik inşaat alanı ve 42.000 m2’lik de arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern ve lüks konut projesi SPRADON VADİ, yemyeşil doğası ve sunacağı cezbedici sosyal imkânları ile dikkat çekiyor. Adını, Bahçeşehir’in Ispartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adı SPRADON’dan alan proje; 1037’si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların bulunacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.


Bir ressamın tablosunda yaşar gibi…


Lüks bir atmosferin yanı sıra huzuru evlerinde arayanların özellikle ilgisini çekecek birçok rahatlığın ve sosyal imkânın sunulduğu SPRADON VADİ’de yaşayanlar kendilerini bir ressamın fırçasından çıkmış tabloda yaşar gibi hissedecekler. Her SPRADON’lu %80’i yeşil tasarlanan VADİ’de ormanda yürüyüşe çıkıyormuş gibi hissedeceği yeşil yürüyüş alanları ve doğal atmosferi tamamlayan şelalerle muhteşem ve farklı bir dünyanın tadını çıkartırken; açık, kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları ve her daim zinde olmak için faydalanabileceği Fitness Center, Sauna ve Türk Hamamı imkânları ile de özel olma ayrıcalığıyla kendilerini hep tatildeymiş gibi hissedecekler...


Toplam yatırım değeri 250 milyon TL.


Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan SPRADONVADİ’de 544 adet (1+1) ve 483 adet (2+1), 6 adet (2+1 Dubleks), 4 adet (3+1) dubleks daire ve 1 market yer alacak. % 80’i yeşil tasarlanan vadide açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor. Oyunalanları, yürüyüş parkurları, Fitness Center, Sauna ve Türk hamamının da bulunacağı SPRADON’da otopark sorunu da olmayacak. Her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve SPRADON VADİ misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak. Şık ve rahat tasarımlı dairelerde; Vanucci markalı mutfak ve banyo dolapları, Franke marka ocak, fırın ve davlumbaz ve bulaşık makinesi, Artemis marka duş teknesi, Grohearmatürler, Duravit lavabo ve klozetler kullanılacak. Yangın, gaz alarmı, duman dedektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercom tesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak. Su ve yeşili buluşturan SPRADON VADİ tüm cazibesi ve uygun fiyat politikası ile sizi bekliyor.


İstediğiniz kadar misafir ağırlayın!


SPRADON’da misafirlerinizi ağırlamak da ayrı bir ayrıcalık olacak çünkü hiç bir zaman otopark sorunu yaşanmayacak… Projede her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve SPRADON VADİ misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak.


SPRADON VADİ’de ayrıcalıklar bitmiyor!


SPRADON VADİ içerisinde Türkiye’de ilk olan bir ayrıcalık daha sunulacak. SPRADON VADİ’li site sakinlerine hizmet vermesi amacı ile kurulacak olan “Sağlık Evi”nde görev alacak, ebe, hemşire ve sağlık görevlisi yılın 365 günü; hafta içi, hafta sonu, resmi ve bayram tatilleri de dâhil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunacak. Sağlık Evi’nde her türlü pansuman, küçük cerrahi müdahale, acil yardım uygulamaları, her türlü enjeksiyon, serum takılması, sünnet, yara tedavisi, aşılar, yanık tedavisi, gebelik testi, gebe izlem, bebek ve çocuk izlem, hemoglobin ölçümü (gebe izlemde kullanılmak üzere), evde hasta bakım hizmetleri, kulak lavajı (yıkama), kulak delme, sondalar, kataterler, tansiyon ölçümü ve şeker ölçümü gibi sağlık hizmetleri verilecek.


Su ve yeşili buluşturan SPRADON VADİ tüm cazibesi ve uygun fiyat politikası ile sizi bekliyor.


Spradon Vadi’de 544 adet (1+1) ve 483 adet (2+1), 6 adet (2+1 Dubleks), 4 adet (3+1) dubleks daire ve 1 market yer alacak.


71 m2 (1+1) = 147 Bin TL den,


73 m2 (1+1) = 170 Bin 500 TL den,


105 m2 (2+1) = 240 Bin TL den,


123 m2 (2+1) = 288 Bin TL den başlayan fiyatlarla satılıyor.


Projede ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 75’ini banka kredisi, yüzde 1’i peşin ve diğer kalan yüzde 24’ü ise; Aralık 2013’te ödeme imkânı sunuluyor.


444 58 98

www.spradonvadi.com


spradon vadi , kuzu grup , kuzu grup spradon vadi , Spradon Vadi nerede , Spradon Vadi fiyat listesi , bahçeşehir konut projeleri ,