Viaport Houses and Suites'te 232 bin TL'ye! Bahar kampanyası uzadı!


 Viaport Houses and Suites'te 232 bin TL'ye! Bahar kampanyası uzadı!

Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Kurtköy’de Via Properties tarafından hayata geçirilen Viaport Houses and Suites'te 232 bin TL'ye daire seçenekleri...Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Kurtköy’de Via Properties tarafından hayata geçirilen rezidans projesi Via Port Houses&Suites’de, yüzde 5 peşinatla kira öder gibi makul taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunan bahar kampanyası Mayıs ayının sonuna kadar uzatıldı… Eylül ayında teslim edilecek projeden kampanya dâhilinde, 232 bin TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak isteyenlere taksitleri 1 yıl erteleme esnekliği de sunuluyor.

 

İstanbul Kurtköy bölgesinin çehresini değiştiren projelerden Via Port Houses & Suites, anahtar teslim tarihi yaklaşırken sunduğu, yüzde 5 peşinat ödeyerek taksitleri 1 yıl öteleme kampanyasını Mayıs ayının sonuna kadar uzattı. LEED kriterleri göz önüne alınarak, çevreye ve doğaya saygılı olarak inşa edilen Viaport Houses & Suites’den bahar kampanyası dâhilinde daire sahibi olanlar, eylül ayında teslim edilecek dairelerinde oturarak taksitlerini; 1 yıl sonra ödemeye başlayabilecek ya da dairelerini kiraya verme durumunda kiracıları ödeyecek. Cazip peşinat ve esnek ödeme koşulları sunan projede yüzde 1 KDV avantajı ile 108 ay vade ve 0,70 vade oranı sunuluyor.

 

Doğayla iç içe bir yaşam…

Yüzde 80’i yeşil alan olarak planlanan Via Port Houses & Suites sahiplerine doğayla iç içe modern bir yaşam sunuyor. Toplam 26 bin m2’lik alan üzerine konumlandırılan proje merkezi konumu, zengin sosyal olanakları ve hizmetleri göz dolduruyor. Projede yer alan dinlenme alanları, geniş parklar, fitness center, teknik destek hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, kuru temizleme, terzi ve lostra hizmeti sahiplerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

 

Boyutları 57 m2 ile 215 m2 arasında değişen 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçeneklerine sahip olan Via Port Houses &Suites’te; 4 blok, 10 kat ve toplam 617 daire yer alıyor.


444 88 42  

www.viaporths.com 

viaport houses and suites , viaport houses and suites fiyat , viaport houses and suites fiyatlar , viaport houses and suites fiyatları , viaport houses and suites nerede , viaport houses and suites iletişim ,