18 / 07 / 2024

Verra Cadde'de teslimler 2020'de!

Verra Cadde'de teslimler 2020'de!

Verra Cadde projesi Ankara Çankaya'ya bağlı Cebeci'de hayata geçiriliyor. Tüfekçioğlu Grup tarafından yükselen projede teslimlerin 2020'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Ankara Çankaya'ya bağlı Cebeci'de inşa edilen Verra Cadde projesi Kızılay Meydanı’na 15 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Verra Cadde'nin 2020'de teslim edilmesi planlanıyor. Tüfekçioğlu Grup tarafından yükselen projede 28 adet olmak üzere 1+1, 2+1 daireler bulunuyor. 


Verra Cadde projesinde fiyatlar 350 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Hacettepe ve Ankara Üniversitelerine komşu konumda bulunan projede detaylar henüz netleşmedi.  

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu proje hakkında daha önce açıklamalarda bulunmuştu. İşte Yücel Tüfekçioğlu'nun açıklması...


Verra Cadde


Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu,  “Bugüne kadar kendi arsa ve gayrimenkullerimiz üzerinde konut, otel, yurt ve işyeri inşa etmeye devam ettik. Ankara’da 18 yıldır Tüfekçioğlu Cebeci ve Kurtuluş olmak üzere iki ayrı yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vermeye devam ediyoruz. İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızla şimdi de aynı bölgede Cebeci’de ilk yatırım amaçlı 1+1, 2+1 ve 3+1 residence dairelerden oluşan ‘Verra Cadde’ projemizi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Teslimlerini 2020’de gerçekleştirmeyi planladığımız projemizin metrekare fiyatı ise 5 bin liradan başlıyor” diye açıklama yaptı. 


Projenin lokasyonuyla ilgilide detaylı bilgi veren Tüfekçioğlu, “Cemal Gürsel Caddesi’nde inşa edilen Kızılay Meydanı’na 15 dakikalık mesafede konumlanan ‘Verra Cadde’nin bölgeye göre kira getirisi de yüksek olacak. ‘Verra Cadde’ projemiz önünde yer alan Ankaray ve metro istasyonlarıyla sağlamış olduğu ulaşım kolaylığıyla da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Üniversitelere ve Hacettepe ile  Ankara  Üniversitelerinin Tıp Fakültelerinin yanı başında konumlanan projemiz şimdiden öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin ilgi odağı haline gelmeye başladı” diye konuştu.Adres: Cebeci Mah. Cemal Gürsel Cad. 06590 Çankaya/AnkaraTelefon: 0 312 433 00 00

Web site: http://tufekcioglu.com/insaat/
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri