25 / 05 / 2024

Trendist Ataşehir'de 9 Nisan'a kadar geçerli avantajlı fiyatlar!

 Trendist Ataşehir'de 9 Nisan'a kadar geçerli avantajlı fiyatlar!

K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir'de kaba inşaatının yüzde 30'u tamamlandı. Ataşehir Atapark'ın yanında inşa edilen Trendist Ataşehir'deki konutlar, 9 Nisan'a kadar indirimli...Ataşehir Atapark'ın yanında inşa edilen Trendist Ataşehir'deki konutlar, 9 Nisan'a kadar indirimli. 


K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir'de kaba inşaatının yüzde 30'u tamamlandı. İstanbul'un en özgün konseptli kent parkı olarak tasarlanan Atapark'a da komşu olacak projede satışın ise yüzde 45'i tamamlanmış durumda. 13 adet 8 katlı, 3 adet ise 33 katlı, olmak üzere 16 blokta toplam 820 adet daireden oluşan projede 9 Nisan'a kadar geçerli olan daire fiyatları 262 bin TL ile 982 bin TL arasında değişim gösteriyor. 


PEŞİN ÖDEMEYE İNDİRİM 


Yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunulan proje için Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabank ve ING Bank 12 aydan 120 aya kadar farklı vade seçenekleri sunuyor. 3+1 ve 4+1 dairelerin peşin ödemesi durumunda ise % 2 indirim avantajından yararlanılabiliyor. 


Akşam Gazetesi