03 / 03 / 2024

Skyland İstanbul Sky Rezidanslar'da 3 bin 300 TL taksitle!

 Skyland İstanbul Sky Rezidanslar'da 3 bin 300 TL taksitle!

Eroğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Skyland İstanbul projesinde Sky Rezidanslar için “0 peşinat 3.300 TL taksitle” ya da “50 ay şirket bünyesinde ödeme” avantajı sunuluyor...
İstanbul’un benzersiz mimari yapıları arasında yerini almaya hazırlanan Eroğlu Gayrimenkul’un gözde projesi Skyland İstanbul son kampanyasıyla kişiye özel cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcılarının karşına çıkıyor. Eroğlu Gayrimenkul, Skyland İstanbul projesindeki Sky Rezidanslar için kısa bir süre devam edecek kampanyası ile İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor.

 


Eroğlu Gayrimenkul’ün Sky Rezidanslar için 0 peşinat 3.300 TL taksitle ya da 50 ay şirket bünyesinde ödeme avantajıyla son kampanyasından faydalanan yatırımcılar konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlayan Skyland İstanbul’da yaz bitmeden rezidans sahibi olma şansını yakalıyor.


Her ihtiyaca uygun Sky Rezidans ve Teras Evler

1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, ister Belgrad Ormanı’na bakmak, isterse büyüleyici İstanbul manzarasını izlemek isteyenlere göre tasarlanan Sky Rezidans’lar ve geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler ince detaylarla döşenmiş daireleri, sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

Skyland İstanbul lokasyonuyla dikkat çekerken, sağladığı imkanlarla da karma bir yaşam alanı sunuyor. Proje, Sky Rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri sayesinde tüm aydınlatmaları ve İklimlendirme Otomasyonuyla ise de farklı mekanlarda farklı ısı değerleri oluşturularak, ısı sistemini kontrol ve kumanda edebilme imkanı sunuyor. Ayrıca rezidans sahipleri touch panel üzerinden concierge hizmetlerine erişebilecek, taksi/vale çağırma, ve alışveriş gibi hizmetlerden faydalanabilecekler.

 

Sky Rezidanslar çeşitli sosyal imkanlar, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra farklı lezzetleri bir arada sunacak Gastro Court alanında 25 kafe ve restoranıyla 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam sağlıyor.

İlk defa satışa sunulacak Suite Rezidanslar

Üstün standartlarda bir yaşam sunan Skyland İstanbul’da ilk kez satışa sunulacak 3. Etap C Blok Suite Rezidanslar, 1+0’dan 4+1 kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 10.000m2 peyzaj alanı ve bu peyzaj alanına açılan bahçe katı dairelere de sahip olan Suite Rezidanslarda sakinlerinin yararlanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar çeşitli sosyal imkanlar mevcut.


4+1 daireler için dubleks seçeneği de sunan Suite Rezidanslar, geniş peyzaj manzarası ve oyun alanlarıyla çocuklu aileler için uygun seçenekler arasında yer alıyor. Merkezi lokasyonu, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprüler ve ana yollara yakınlığı ile Skyland İstanbul Suite Rezidanslar, sakinlerine lüks bir yaşam vaadediyor.


İstanbul’un tasarım merkezi HOM Design Center

Sky Rezidans ve ofislerin yanı sıra 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi HOM Design Center’ın bulunduğu Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor.


Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla Skyland İstanbul; yaklaşık 15 bin kişiyi benzersiz bir yaşamla tanıştırma konusunda son derece iddialı.


 

Yatırım değeri her geçen gün artan rezidansları, Tower, Loft ve Flat ofislerinin yanında 40 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip HOM Design Center, Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayacak.


2017’de kapılarını açacak olan HOM Design Center, hem İstanbul için hareketli bir merkez olacak, hem de yatırımcısına kazanç sağlayacak.


Web: http://www.skylandistanbul.com/trÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri