Sinpaş Time projesinin detayları belli oldu!

 Sinpaş Time projesinin detayları belli oldu!

İstanbul'un yeni yaşam merkezlerinden biri olan Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olan Sinpaş Time, Sinpaş’ın en yeni projesi olarak inşa ediliyor. İşte tüm detayları ile Sinpaş Time projesi..


 

 

Sinpaş’ın en yeni projesi Sinpaş Time, residence,  farklı tiplerde villa, konut ve ticari üniteler yer alıyor. İstanbul'un yeni yaşam merkezlerinden biri olan Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olan proje yatırımcısına yüksek kazanç vaad ediyor. 

 

Sinpaş Time özgün mimari tasarımı, konumu,  benzersiz sosyal donatıları, ticari üniteleri günümüz şehir hayatındaki tüm beklentileri eksiksiz karşılıyor. 


Sinpaş Time’ın ilk fiyat avantajı ve özel ödeme planları konut alıcılarının yüzünü güldürüyor. Projenin içerisinde residence seçeneği dışında apartments, ofis, sınırlı sayıda villa ve ticari ünite seçeneği sunulacak.


“Yatırımın zamanı geldi”

 Sinpaş Time projesinin detayları belli oldu!


Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Sinpaş’ın, her projede daha iyiyi ve en yeniyi hedeflediğini, tüm projelerinin şehre ve yaşama değer katmasına özen gösterdiklerini belirterek, Sinpaş Time’ın bu anlayışın iyi bir örneği olduğunu söyledi.  


Çelik, şöyle konuştu:


“Sinpaş Time, dünyanın yeni finans merkezinin hemen yanında, Finans Şehir’in kalbinde yer alan, her ayrıntısıyla titizlikle tasarlanmış, yepyeni bir karma proje. Sinpaş Time, beklentileri karşılayacak kusursuz bir karma proje örneği olarak geliştirildi. Konutla ticari alanları, konforla sosyal donatıları şehirli bir konseptle birleştiriyor. Sinpaş Time, sadece konforlu bir yaşam sunmakla yetinmeyerek, çok kazandıran bir yatırıma da dönüşecek. Sinpaş olarak, ayrıcalıklı bir yaşam ve iyi bir yatırıma sahip olmak isteyen herkese, kazançlı yatırımın tam zamanı diyerek Sinpaş Time’la yatırım fırsatı sunuyoruz. Sinpaş Time müşterilerimizin zamanına değer kazandıran, yaşamlarını kolaylaştıran, hayatlarına mutluluk katan yeni bir adres olacak.”


 

Dünyanın yeni finans üssüne komşu


Sinpaş Time’da özgün tasarıma sahip 34 katlı kule, 342 konut, farklı tiplerde villa ve sınırlı sayıda ticari ünite yer alıyor. Sinpaş Time; ‘konut’, ‘residence’, ‘villa’, ‘ofis’ ve ‘ticari alanlar’ olmak üzere çok farklı ihtiyaçlara en iyi seçeneği sunuyor.


 Sinpaş Time projesinin detayları belli oldu!

Alışveriş Caddesi’nden 36 bin metrekarelik Şehir Parkı’na


Sinpaş Time projesinde Alışveriş Caddesi’nde, seçkin markalar ile süpermarket, kafe ve restoranların da yer aldığı 33 ticari ünite yer alacak. 36 bin metrekarelik Şehir Parkı ve içerisinde göletler, oturma terasları, piknik alanları bulunuyor. 


 Çocuklar, Parky’den çıkmak istemeyecek


Sinpaş Time’da çocuklar için de büyük bir oyun parkı hazırlanıyor. Birbirinden eğlenceli donatı ve aktivitelerin yer aldığı Parky çocuk parkı, Sinpaş Time’ın minik sakinlerinin keyifli anlarına ev sahipliği yapacak.


Kolay ulaşım imkanı

Sinpaş Time'dan,  Uluslararası Finans Merkezi ile beraber yapılacak olan yeni yol bağlantılarıyla E5 ve TEM bağlantılarına ulaşım kolayca sağlanacak. Açılacak olan Göztepe Ataşehir Metro hattı ve hemen yanı başında yer alacak Metro durağı ile İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşılabilecek. 


 


Sinpaş Time Başlangıç Fiyatları


1+0'lar 440 bin TL


1+1'ler 532 bin TL


2+1'ler 835 bin TL


3+1'ler 1milyon 107 bin TL


Villa'lar 3 milyon 322 bin TL


Ofis'ler 1 milyon 60 bin TL


Ticari Alan 563 bin TL
Sinpaş Time Proje Künyesi:


Proje ismi            : Sinpaş Time

Lokasyon             : İstanbul Finans Merkezi, Ümraniye

Arsa Büyüklüğü   : 34.517 metrekare 

Ünite Sayısı        : 342 konut / residence / villa -  33  ticari alan -  118 ofis

Metre Kare Aralığı   : 58- 500 m2                              

Konut tipleri            : Stüdyo daireden triplex villaya kadar çeşitli seçenekler

Fiyat Aralığı               : 442 bin TL ’den başlayan fiyatlar

Teslim Tarihi            : Aralık 2019, Aralık 2020


 


Web sitesi: www.sinpastime.com 

Telefon: 444 1974
 Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri