05 / 10 / 2022

Royal Garden Yakacık ön satışa çıkıyor!

 Royal Garden Yakacık ön satışa çıkıyor!

Sunduğu ayrıcalıklarla çevresinde yer alan projelerden ilk bakışta ayrılan Royal Garden Yakacık'ta ön satışlar başlıyor..İstanbul’da gayrimenkul en çok değerlenen yatırım aracı olma özelliğini sürdürürken özellikle bazı bölgeler öne çıkıyor. Birçok yerli ve yabancı yatırımcının tercihi olan Kartal-Yakacık bölgesi hayata geçirilen projelerle hızla değer kazanmaya devam ediyor. 


Son yıllarda bölgenin en dikkat çeken projelerine imza atan inşaat sektörünün lider şirketlerinden Royal Group, Royal Garden Kartal projesiyle yakaladığı başarıyı Yakacık’ta devam ettiriyor. 


70 milyon TL yatırımla, Yakacık’ta yükselen bir değer


Modern mimarinin önemli temsilcilerinden Royal Group tarafından 70 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 13 kattan oluşan 5 ayrı bloğu ile Yakacık’ta yükselecek. Bilindiği üzere,  projenin başlangıç dönemi alıcılar için her zaman çok avantajlı. 11.500 metrekare arsa alanı üzerine konumlanan ve çok yakında satışa başlanacak proje bu anlamda kullanıcılar ve yatırımcılar için önemli bir fırsat sunuyor. Toplamda 51 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. Sunduğu ayrıcalıklarla çevresinde yer alan projelerden ilk bakışta ayrılan Royal Garden Yakacık, yüksek yatırım değeriyle kazandıracak.


En küçük daire 125 metrekare, en büyük daire 300 metrekare


Royal Garden Yakacık projesinde, insanların yaşam alanlarındaki konforları düşünülerek en küçük daire 125, en büyük daire ise 300 metrekare şeklinde tasarlandı. Üstelik tüm daireler; ileri teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik ile donatılmış durumda. Ayrıca tüm dairelere kapalı otopark imkanı sunuluyor. Toplamda 242 dairenin yer alacağı projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler bulunuyor.  Deniz görme seviyesinin 4. kattan itibaren başladığı proje, Dragos, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi’nin de içinde olduğu 360 derece panoramik bir manzara sunuyor.


Projede konutların yanı sıra iş yerleri de yer alıyor


Royal Garden Yakacık projesinde, hem konutlara hem de iş yerlerine yer veriliyor. Dairelerin yanı sıra blokların altında yer alacak cafe, restaurant ve mağazalarla bir yaşam merkezi kurmayı hedefleyen Royal Group bölgeye farklı bir yapı anlayışı getiriyor. Üstelik Royal Garden Kartal’da olduğu gibi bu projede de sosyal donatılara büyük oranda yer veren Royal Group, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren çözümler sunuyor.


Royal Garden Yakacık konumu itibariyle tüm ulaşım olanaklarına çok yakın 


Royal Garden Yakacık, TEM E6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna sadece 1.000 metre uzaklıkta. E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 15 km uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca proje, birçok hastane ve AVM’ye yürüme mesafesinde bulunuyor. 


‘Ayrıcalıklı bir yapı ve ayrıcalıklı bir yaşam’ sunan Royal Group değer kazandıran projelerine hız kesmeden devam edecek.


 
http://www.royalgroup.com.tr/Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı