31 / 01 / 2023

Prime Suites'te tapular hemen teslim ediliyor!

 Prime Suites'te tapular hemen teslim ediliyor!

İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu’nda 4.500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükselen ‘Prime Suites’ projesinde teslimler devam ediyor...


  İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu üzerinde Babacan Holding imzasıyla hayata geçirilen ‘Prime Suites’ özel üniversitelere komşu olmasıyla özellikle yurtlarda kalmak istemeyen öğrenci ve ailelerinin dikkatini çekiyor.
Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Otel konforunda rezidans konseptine sahip ‘Prime Suites’ projemizde teslimler devam ediyor. Çocukların öğrencilik süresince kendi evinde kalmasını isteyen ve geleceğe kazançlı yatırım yapmak isteyen aileler projemize yoğun ilgi gösteriyor. Bölgenin en lüks ve en prestijli projesinde ulaşılmaz algısını kırarak hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sunuyoruz” dedi.
Dayalı döşeli hemen teslim daireler


‘Prime Suites’, giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu’nda 4.500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükseliyor. İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan ‘Prime Suites’, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor.
Farklı alan büyüklüğüne sahip toplam 142 daireden oluşan projenin sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri yer alıyor. Yaşam kalitesini yükselterek ev rahatlığı ile otel konforunu bir arada sunan ‘Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebilir.


www.primesuites.com.trÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı