Özak GYO Hayat Tepe projesinde faizler yüzde 0,69'a indi!


Özak GYO Hayat Tepe projesinde faizler yüzde 0,69'a indi!

Yakında tamamlanacak olan örnek dairesinin kapılarını tüketicilere açacak olan Hayat Tepe projesi, hedeflendiği gibi Eylül 2014'te teslime hazır hale gelecek. projede, 1+0'dan 4+1'e kadar değişen seçenekleri ile toplam 546 daireden oluşuyor.
ÖZAK GYO Bayrampaşa'da inşa ettiği Hayat Tepe projesinde faiz oranını yüzde 0.69 olarak belirlendi. Yeni faiz oranının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajıyla yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade avantajları da sürüyor. 

Ayrıca sınırlı sayıda daire tiplerinde yüzde 15 indirim seçeneği de sunuluyor. 


EYLÜLDE TESLİM 

Yakında tamamlanacak olan örnek dairesinin kapılarını tüketicilere açacak olan Hayat Tepe projesi, hedeflendiği gibi Eylül 2014'te teslime hazır hale gelecek. İkisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen projede, 1+0'dan 4+1'e kadar değişen seçenekleri ile toplam 546 daireden oluşuyor. 


Sabah hayat tepe , hayat tepe fiyat , hayat tepe ne zaman teslim , hayat tepe projesi , hayat tepe bayrampaşa , hayat tepe nerede , hayat tepe satılık , hayat tepe resimleri , hayat tepe ödeme planı , hayat tepe ödeme koşulları , hayat tepe teslim tarihi ,